Kafam acayip bulanık. Hiç kimse tarafından sevilmediğini hissediyorum. Aslında öyle olmadığını buu yorum ama sanki kimsenin umrunda değilmişim gibi. Annem sorunlarımla ilgilenmiyor babamla konuşmuyorum bile. Kendimi çok güçsüz ve yalnız hissediyorum. Nedensiz agliyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Şuanda lysye hazırlanıyorum ders çalışamamanin verdiği bir sıkıntı var zaten. Ama bu bir ya da iki gun böyle değil ki hep kötü hissediyorum olur olmadık şeylere kafamı takıyorum.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir dönem sadece..! Sanırım hayata dair belirsizlikler sana bu psikolojiyi yaşatıyor.
    Hiç sevilmemek veya umursanmamak kişinin kendi elinde olan bir durum.
    İnsanlar kişinin davraniş tarzındaki samimiyet, sıcaklık ve değere göre karşılık verir. Yani bu konudaki eksikliği veya Sebebi kendinde aramalısın ve çözmelisin..😇

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kendine gelmelisin annenin babanın kendi arasında psikolojik sorunları olabilir ve bunu sana yansıtmamaya çalısıyo olabilirler niye sevmesinler ki seni bazen böyle düsünceler olabilir biraz hayatı olduğuna bırakman lazım insanlara karşıda gerektiği kadar önem vermelisin emin ol benimde hayatım sürekli yolunda gitmiyo ki insanlarında böyledir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yaş kaç 10 mu?

0|0
    0|0
  • Kendine ugras bulmalisin arkadas cevren olmali bos durmamalisin

0|0
    0|0
  • Ergenlikten bu lar

0|0
    0|0
  • Benim gibi birinin çıkması beni mutlu etti galiba

0|0
    0|0
  • Seni mutlaka birileri anlayacaktir

0|0
    0|0
  • Özgüven problemin var ve ilgiye ihtiyacın var senin.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaş bul

0|0
    0|0
  • üüzlme

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...