Tesettür mü tesetüren mi?

Tesettür mü tesetüren mi?
Arkadaşlar tesettür çok yanlış anlaşılıyor. Ve bu yüzden insanlarda farklı bir algı oluşuyor. Tesettür ve tesettüren arasındaki farkı görün. Görüşleriniz nedir. Her türlü görüşe açığız.


0|0

Kızlar Ne Diyor 2

  • Karşıyım. Türkiye gibi yazı cehennem olan bir ülkede kadınların kapanması aynı inançta olan erkeklerin açık sacik5gezmesi şort giymesi adametsizliktir. Sizler ota b. ka tahrik oluyorsunuz diye kızların kapanmaya hakkı yok

    0|0
    0|0
    • Benim demek istediğim kadınlar kapanacak değil kapanacak sa doğru düzgün kapansın. Soruyu iyi anladıktan sonra lütfen yorum yapın.

    • Sizle gözünde bir tek Müslümanlar mı sapık Müslüman dışında Sapık erkek yokmu? Eğer Müslümanlar sapık sa Kabede de tecavüz gibi suçların işlenmesi gerekmiyormu Bir kadın olarak erkeklrin metaebolizmasını nasıl bilebilirsin git istediğin erkeğe sor önünde 3 kadın olsa hangisi seni cinsel yönden tahrik eder ve bakmaktan kendini alıkoyamazsın diye dekolte ve mini etek giyen kadın mı yoksa tesettürlü kadın mı Kadının tesettürü kadının kendisini koruması içindir bunu anlayaın artık kafanıza koyun giymek zorunda değilsiniz istediğinizi giymekte özgürsünüz ama bir erkek size baktığında da vay bize baktılar af ettiler demeyin günümüzde bir çok erkek cinselliği normal ve ihtiyaç olarak görüyor ve bu insanlar Müslüman değil ayrıca ağzında dilinde Müslümanım kelimesi var diye o adam Müslüman olamaz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...