İzmirliler neden milliyetçi muhafazakar Fethiye'ye göç ediyorlar?

Fethiyede ne zaman milliyetçi bir eylem olsa bunlar sanki buranın yerlisiymiş gibi buranın insanı gibi Fethiyeyi eleştiriyorlar. Bizim evi kuşattılar resmen bir tane yerli komşum kalmadı hep g*v*t izmirliler.

Bunlar yokken biz vardık. Bizim ev bir ovanın ortasındaydı bunlar başka bir yer yokmuş gibi çevremize ev yaptırıp kuşattılar bizi 1. gün geldiler 2. gün anneannemin keçilerini koyunlarını belediyeye şikayet etmişler belediye aldı götürdü kadıncağız ne güzel vakit geçiriyordu. Koku yok bir şey yok. İnsan olan önce gelir bir derdini anlatır bunlar zombi oldukları için şaşırmadım.

100 metre ilerdeki yerli komşumuzu bu izmirlilerin biri arabayla çarptı 10-15 metre sürükledi sonra bastı yoluna gitti. Ne hastahaneye götürdü ne hastahanede ziyarete geldi bunlar vallahi insan değil. Anneannemin keçileri bile bunlardan daha insandı.

Fethiyede insan dışı varlıklar (izmirliler) istemiyoruz.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Genelleme yapmasaydın keske. Dagdan gelip bağdakini kovmak olmuş. İnekler keçiler tavuklar bunlar sadece köylerde olmamalı

0|0
    0|0
    • Bizim ev zaten şehir içinde değil; taşrada bunlar gelmeden önce zaten köydü en yakın komşumuz 150-200 metre ilerdeydi bunlar geldi böyle oldu.

• Anlıyorum seni bende köy çocuğuyum ne hissettiğini iyi anlarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunu izmirlilere indirgemen yanlış sözde milliyetçi muhafazakar bir kesimden geliyorum trabzondan bende ama o trafik olayı benim babama oldu güya müslüman ya hani inip yardım edecek nerdee bunlar boş işler bu karakter meselesi ister izmirli olsun ister trabzonlu istanbullu ankaralı her yerde var bu tip insanlar yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
    • Fethiyenin yerlisi sıcakkanlı samimi yardımsever insanlardır. Bunlar bunu da eleştiriyor.

• İzmirliler olarak genelleme yapmazsan sevinirim. Ben izmirde anlattığın özellikte hiç insan tanımadım. İnsan olmayanı gelip seni bulduysa da bunu tüm izmirlilere maal edemezsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...