Türk milleti doğulu mudur batılı mıdır?

Bence bu konuda halkın uyumsuzluk yaşadıgını ve toplumun şizofrenik bir karaktere büründüğünü düşünüyorum bizler batılılasmayı ordaki ilim ve fenni almanın dışında yanlış anlamış kendi kültürümüzü ve soyumuzu yozlaştırmaya başlamış olduğumuzu düşünüyorum. Ayrıca bazı tipler var kendi ırkını milletini kötülüyor hümanizme bürünüp her soyla birleşebileceğini iddia ediyor. Ya kardeşim gidin polonyaya rusyaya ben türküm deyin üstünüze bakan olur mu acaba?

0|1
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Türk ırkı buz gibide Asyalıdır yani dogulu... son yüzyıllarda batı özenti virüsü vardır :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz asyali bir irkiz orta asyanin bozkirin cilgin irki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu son sözler bana mı?

0|0
    0|0
    • nasıl üstüne alındın öyle? pekte alınganmışsın :)

• Eleştirilmeyi severim yüzüme söylendiği sürece. Hayatında başarılar

• senin yüzünede söylüyoruz zaten wp den ama zoruna gidiyor illaki kendi düşüncen mükemmelmiş gibi diretiyorsun :) ayrıca konudaki laflarım genel sana kasıtlı değil

• Doğulu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğuluyuz ya la

0|0
    0|0
  • Nereden baktığına bağli Türk milleti çok ayri cografyalarda yasayan sayili milletlerden. Soruya gelirsek bati tarih tezine gore asyaliyiz ancak bazi Türkologlara göre ön türkler (Subarlar, Sümerler...) zaten bu cografyalarda yasiyordu.

0|0
    0|0
  • Batılı

0|0
    0|0
  • Bugün iki cami arasında beynamaz gibiyiz ne doğulu olabiliyoruz ne batılı ama sözlerinde kesinlikle haklısın

0|0
    0|0
  • Rusyadayim
    Turkum diyince kizlar islaniyo 🤒🌨👅👅

0|0
    0|0
  • Dedeler göçmen. Marmara ve Ege dışına çıktığımda kendimi yabancı hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Biz doguluyuz aslı budur hiç bir batılı ırkla dil veya biyolojik benzerligimiz yok

0|0
    0|0
    • Kardeşim herkes insan biyolojik olarak aynı bizi ayıran kültür farkı. Doğu daha maneviyatci daha hoş goruludur ve daha zengindir. Batı bu zenginliği bilimle bizden çalıyor bu farkı anlatmaya çalışıyorum bilimde onlardan iyi olursak bizim kültürümüz onlara daha hakim olur ornek Japonlara korelilere bakalım..

Yükleniyor...