Arkadaşım beni kullanıyor mu?

Şuana kadar pek umursamıyordum ama dün dolduruşa geldim diyebilirim ve şimdide çok rahatsız hissediyorum. Bir arkadaşım var gittiğimiz kurs dolayısıyla hemen hemen her günümüzü beraber geçirdiğimiz.. kursta tanıştık zaten ama epey zaman geçti aradan ve artık fark edilir şekilde iyi arkadaşız. Benim pek arkadasim yoktur, o ise benim tersime herkesle arkadaştır. Sorun ne? Küçük şeyler birike birike dağ oluşturdu.. yemeğini bana aldırır, çayını bana koydurur, benim sigaramdan içer, üstüne birde gün boyunca emir yagdirir. Ben alistirdim onu buna ama ben tersledigim vakit onun ne düşüneceğini umursayip bir şey yapamazken o daha çok abartıyor. Yani bilmiyorum acaba bu onun samimi olma biçimi mi... insanlardan kendisine tapmalarini mi bekliyor? Çok güzel bir kız ama hiç mütevazı değil bu konuda ve hayatımda gördüğüm en şımarık insan. Mesela bir gün bir iş yapıyorum, o da bir iş yapıyor, ikimizde farkındayız yani dolu olduğumuzun. Arka cebine koyduğu telefonu çalmaya başladı ve yaptığı işi bırakmak yerine bana bağırmaya başladı gel şu telefonu aç diye. Arka cebinde ya telefon! Biraz bekle dedim, geliyorum... bağırmaya devam ediyor. Sonunda bıraktım gittim yanına ama telefon susmustu.. ve o elini hareket ettirmeye kiyamazken suçlu ben oldum, yine bir afra tafra. O gün ilk kez set çektim aramıza ve sonra fark edip biraz duruldu ama bilmiyorum benim ona baktığım iyi arkadaş gözüyle o da bana bakıyor mu, yoksa el altında mi tutuyor:D

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...