Arkadaşım beni kullanıyor mu?

Şuana kadar pek umursamıyordum ama dün dolduruşa geldim diyebilirim ve şimdide çok rahatsız hissediyorum. Bir arkadaşım var gittiğimiz kurs dolayısıyla hemen hemen her günümüzü beraber geçirdiğimiz.. kursta tanıştık zaten ama epey zaman geçti aradan ve artık fark edilir şekilde iyi arkadaşız. Benim pek arkadasim yoktur, o ise benim tersime herkesle arkadaştır. Sorun ne? Küçük şeyler birike birike dağ oluşturdu.. yemeğini bana aldırır, çayını bana koydurur, benim sigaramdan içer, üstüne birde gün boyunca emir yagdirir. Ben alistirdim onu buna ama ben tersledigim vakit onun ne düşüneceğini umursayip bir şey yapamazken o daha çok abartıyor. Yani bilmiyorum acaba bu onun samimi olma biçimi mi... insanlardan kendisine tapmalarini mi bekliyor? Çok güzel bir kız ama hiç mütevazı değil bu konuda ve hayatımda gördüğüm en şımarık insan. Mesela bir gün bir iş yapıyorum, o da bir iş yapıyor, ikimizde farkındayız yani dolu olduğumuzun. Arka cebine koyduğu telefonu çalmaya başladı ve yaptığı işi bırakmak yerine bana bağırmaya başladı gel şu telefonu aç diye. Arka cebinde ya telefon! Biraz bekle dedim, geliyorum... bağırmaya devam ediyor. Sonunda bıraktım gittim yanına ama telefon susmustu.. ve o elini hareket ettirmeye kiyamazken suçlu ben oldum, yine bir afra tafra. O gün ilk kez set çektim aramıza ve sonra fark edip biraz duruldu ama bilmiyorum benim ona baktığım iyi arkadaş gözüyle o da bana bakıyor mu, yoksa el altında mi tutuyor:D

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Etrafımda böyle çok kişi var, bence acilen arkadaşlığını bitirmelisin çıkarları için seni kullanan birinini yanında durman mantıksız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes haddini bilsin bence
    Kendini bişi sanmasın. Sen de kendini ezdirme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• otur izle bence

0|0
    0|0
  • Baya uzundu okudum genede seni öncelikle öyle pis kullanıyorkı aklın alamaz ve seni ses etmeyince de senin son damlana kadar kullanma gereksinimı duymuş parazit gibi artık senin bir çıkış yapman gerekiyor hatta bu parazitten kurtulman gerek bilirsin işte parazitten yarar gelmez sadece zarar gelir sana diyebilecegım bu kadar mesafe koymazsan zarar görmeye sen devam edecen bende demesi o keyfini sürerken

0|0
    0|0
  • Sen yedirmemeye kullandırmamaya başla, gerçekte ne kadar arkadaşsınız orada anlarsın.

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma la vur ağzına

0|0
    0|0
  • otur izle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana el altında tutuyor gibi geldi. Pek arkadaşım yok demişsin ya onu kullanıyor sanki biraz. Onunla muhatabı kesmezsin diye düşünüyor bence.

0|0
    0|0
  • Başka arkadaş bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...