Kızlar, erkeklerin asla yapmaması gereken şeyler nedir?

Bir kadın erkekten ne yaparsa soğur? buyrun sohbete

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• . ükü var diye hayatta daha önde bir yerlerde olduğunu varsayarsa. kendini daha mantıklı, daha akıllı, daha blabla kabul edip kadını kendince yönetmeye çalışırsa.

böyle yapıyorlar, sonra hayatın gerçeklerini öğreten ben olmak zorunda oluyorum, gerek yok.

hoş, allahtan öyle olmayanını da buldum. :galpgalp: <3

yani kadını aptal, yetersiz... yerine koymayın. dinleyin. yanlış düşündüğünü varsaydığınız konuda uyarın, emir vermeyi denemeyin. insanı deli etmeyin!!!

0|1
    0|0
    • enteresanmış daha elle tutulur yorum bekliyodum kırmızı ayakkabı giyme falan vs :)

• Benim dediğim gibi davranabilen bir adam, ayakkabıya, makyaja, kıça başa kafayı takıp da enerjisini haybeye harcamaz zaten. Haddini bilmek, kadının da o adamdan önce bir hayat deneyimiyle bugüne geldiğini bilmek, onun vajinadan ibaret olmayıp bir ruhu, karakteri olduğunu bilerek davranmaktan bahsediyorum. Karşısındakine insan olarak değer vermek yani anlatmak istediğim.

Burada kızların ve erkeklerin, sevgilileriyle yaptıkları kavgaları okuyorum. Temel sorunları, birbirlerini insan olarak görüp saygı duymamak. Haybeye yorulup strese giriyorlar, hallerine gerçekten üzülüyorum çok zaman.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalan sadece. Emir vermek filan basit mevzular bence, aşılabilir yani. Ama yalancılık varsa soğumamak elde değil

0|0
    0|0
  • Egoist olması

0|0
    0|0
  • Paralı erkek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...