Engelliler hakkında ne düşünüyorsunuz engelli nedir kime denir?

Engellilere bakış açınız nedir engellilere nasıl davranılması konusunda yeterli bilgiye sahipmisiniz?Engelliler hakkında ne düşünüyorsunuz engelli nedir kime denir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Pek fizikten engelli gormedim ulkemde. Bizimkiler beyinden engelli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Engelin fiziksel açıdan cok beyinle alakali oldugunu dusunuyorum allah zeka noksanligi vermesin beyin ozurlu gibi davranan mahluklardan kat kat ustun oluyolar normal davranirim kendimden ayirt etmem ben engelli olarak nitelendirmiyorum allahın taktiri.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Engeller kafalar da beyinlerde canım benim 😘

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Elimden gelenin fazlasını onlara sunmaya çalışıyorum. Bu hayatı onların secmeyecegini biliyorum. Ve her ortamda saygı göstermeye gururlarını oksamaya dikat ederim

0|1
    0|0
  • Hayatın yolumuza neler çıkarabileceğini kimse bilemez biz her şeyden önce insanız. Ben engelli gibi kelimeleri sevmiyorum benim gözümde en yakın arkadaşım neyse bütün insanlar aynıdır...

0|1
    0|0
  • Evet sahibim. Çevremde bir çok beyin özürlü var. İğrenç düşünceleri , istekleri , yaşantıları , pislikleri.

0|0
    0|0
  • Herkes potansiyel bir engellidir... Ben engelli ve diğer insanları ayırmam tabiki engellilerin hakkını yiyorlar topumda onlarında zihinsel engellerinden kaynaklanıyor bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...