Arkadaşım sizce haklı mı? Yoksa suç kaynanada mı?

Şimdi bu evlenicek Eylülde. Kaynanası felan çok iyiydi araları baya canım cicim kadın baya iyiydi. Beraber oturcaklardı hatta. Kadınla tanıştım ben melek gibi bir kadın. Kadın arkadaşıma hediyeler alıyor, harçlık veriyor sürekli para. Kız bunlar olmasa cebinde parası olmayacak. Neyse sürekli kolye almalar bilmem ne. İş ciddiye binince mi nedir, bugün gelinlik diktircekti arkadaşım ölçü beden kiralıcaktı bir de onu. 3bin tl demiş kadın. İndirim yapmış. Kaynanası kocasına demiş ki, "Pahalıymış başka yerlere bakalım"

Vay efendim nasıl dermiş... Annem alcak bana dedi arkadaşım istemiyorum hiçbir şey bunlardan para da vermesin, onla da oturmıcam, sevmiyorum o kadını artık. Ben sanki 3bin tlye layığım bir kere evleniyorum aşırı sinirlerim bozuldu felan dedi bana... Yok paranın lafını mı yapıyor bilmem ne.

Ee kızı bu kadar şımartırlarsa böyle olur. Annesi de fazla şımartmış zaten. Götlerinde don yok ama marka giyinirler kendilerini zengin gösterirler ailesi böyle bir tip.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• demekki neymiş
    fazla şımartırsan tepene çıkarmış
    bir yerden alınmaz bu gibi şeyler bakılır fiyat karşılaşması yapılır vs

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşın hem hakli hem haksız. Hakli şöyle dediğin gibi şımartilarsa öyle tepelerine çıkar yuz verdiler sonra da konusmaya haklari yok ozaman ama kiz da abartmıs bir kere evleniosun anladık herkez bir kere evlenio heycanli ama aldığı 3000tl lik gelinligide bir kere giycek dolapta Çürüyene kadar onun yerine güzel ama uygun fiyata birsey al gerisinlede lazim olan biyeyi al dimi
    ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence arkadaşın % 100 haksız ve seninde dediğin gibi çok şımartılınca kaynana tarafından da G. T ü kalkmış. damat olarak senle evlenmiyorum ayrılıyorum diyip yol vermeyi çok isterdim ki zerre de vicdanım sızlamazdı bu tavrından sonra :D

2|0
    0|0
  • Vlla inşallah evlenmezler yazık olucak allah kurtarsın böyle tiplerden

1|0
    0|0
  • Okumadim ama suclu

0|0
    0|0
  • Arkadaşın haksız.

0|0
    0|0
  • bunca yıllık okur yazarım ama senin kadar saçmalayanı görmedim , yazdıklarından hiçbir şey anlamadım :D

0|0
    0|0
  • 3000 lira kazandın mı hiç. Bu zihniyete ayar oluyorum bir kere evleniyormuş. Kanmayın erkekler biz 5 kere karı almıyoz gitsin bana smokin alsın 5000 liraya gitsin saat alsın 1000 dolara diyor muyuz hayır. Bu yüzsüz düşmeyin.

0|0
    0|0
    • neden böyle sizce

• Valla bir çok kız bu şekilde. Neden bilmiyorum. Ama mantık şu olmalı. Ben seviyorsam ve imkanımm varsa zaten en iyisini alırım. İmkanım yoksa o arkadaşlarıma hava atacak diyede ömrümün iki üç beş yılını borç ödeyerek sıkıntı çekerek geçiremem.

• Hıç sevmem şu gelin kaynana hallerini.. mümkünse benden 10 km uzakta olsunlar..

0|0
    0|0
  • sende maşallah arkadaşına baya uyuzsun :D

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • arkadaşın haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1