Babasından nefret eden var mı?

Bazı babalar vardır gercekten baba denilcek adam gibi adam insanlar bazılarıda kolpa serefsiz yvsak kitapsız bir adamdır adam kelimesi agız alışkanlığı benim gibi babası olanlara layık görmüyorum o kelimeyode nyse su ksde sansür yasak olmasa babam olacak gerizekali insana denilcek cok lafım olurduda nyse sorum benim gibi babasından nefret eden abilerim ablalarım bacılarım kardeslerim var mı varsa allah yardımcımız olsun

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• Allaha havale et. Benim babam da benim dışımda diğer çocuklarına çok iyi baktı benim de annem bana baktı. Şimdi Allah hesabını sormaz mı ona?

0|0
    0|0
    • Sorar ya sormaz mı allahım büyük cekerler cezasını bir gün illaki onlarda bize muhtac kalacak o zaman anlayacaklar herseyi

• Muhtaç kalır veya kalmaz ama haksızlık yapmanın kul hakkı yemenin ve de sonuçta senin babanın üzerinde hakkın var. Hakkını alamamışsan onun da bu dünya da belki değil ama öbür dünyada çekeceği çok şey var.

• Ne diyeyim allah islah etsin hepsini

En İyi Erkek Görüşü

• Benim babamı tek seven kişi annem, o da muhtemelen pişmandır adf

Dalyaraklıkta dünya markası

0|0
    0|0
    • Allah kolaylık versin sanada bunları carmağa gerip yakacanda bakma bizde vicdan var iste

• Yoo ceza vermeseler ben yaparım vicdanım falan yok

• Aslında ne bilim vicdanda bırakmıyorlar ki insanda

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben babami cok seviyorum. En kiymetlimdir. O yüzden sana cok üzüldüm. Umarim hayatinda sevdigin ve deger verdigin baska kisiler vardir ona göre

0|0
    0|0
  • Keşke herkesin babasi benim babam gibi olsa. Herşeyden çok seviyo beni. Onun en kiymetlisiyim. Her zaman yanimda. :) Ama bazi babalar da vardir cok severler ama. hissettirmezler kişilikleri gereği

0|0
    0|0
    • Malsef bacım bu dediklerinin hicbiri benim babamda yok ne dış sevgi neden ic sevgi bu arada allah daha iyi etsin senin babanla aranızı

• Nefret değil de bize yaptığı her hareketi o kadar batıyor ki geçmişte birikmiş şeyler birikiyor birikiyor ve sen yeni yapılan her davranışta sinir oluyorsun.. İyi yönleri olmasa nefret ederdim. Çünkü yaşadıklarımı unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • Şu an böyle düşünüyorsun. İleri de fikrin değişir umarım.

0|0
    0|0
    • He he degisir cocukluğumdan beridir degismediyse şimdi hic degişmez

• babam iyiki var <3

0|0
    0|0
  • Bazen yüzünü göresim gelmiyo ama bu onu sevdiğim gerçeğini değiştirmiyo

0|0
    0|0
  • Babamı seviyorum. Ne kadar kızgında olsam o uzağa gittiği zaman gizli gizli ağlıyorum

0|0
    0|0
  • cok sukur babam gercekten iyi biri

0|0
    0|0
  • Cok agir olmus

0|0
    0|0
  • Seviyorum ama bisey sorcam. Benim babam p*rno izliyor sence cok igrenc bir adammi bu durum beni üzüyor

0|0
    0|0
    • Aslinda sevmiyorum yalan attim kimseye söyleme aramizda :)😳

• Allah yardimcin olsun

• Sagol seninde

• Olmaz mi !! Bazi kisiler kesinlikle ebeveyn olmamali

0|0
    0|0
  • Bizi üzen şeyler yaptı ama yine de babamdır severim tabi

0|0
    0|0
  • Şu hayatta hersey var kimseyede güven yok

0|0
    0|0
  • Babamdan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyor edemiyorum bile. Affetmeyeceğim insanlar arasında birinciliği daima kapmıştır. Valla en cok istediğim şeydi babasının prensesi olmak ama olmadı. Allaha havale ediyorum

0|0
    0|0
  • Bana ve anneme yaptıkları yüzünden sevmiyorum. Çevreye iyi , ama bize karşı kötü birisi.😡

0|0
    0|0
    • Seninde allah yardımcın olsun

• Amin Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.🙏

• Amin

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır seviyorum babamı.

0|0
    0|0
  • Yanlışı ne bilmem ancak gençler babayı anlamaz bazen. Haklı olduğunu yaşları ilerledikçe anlarlar. Bunun ötesinde kötülüğü varsa bilemem.

0|0
    0|0
  • Cok severim

0|0
    0|0
  • Nefret degilde benimsemiyorum varligi bisey ifade etmiyo yoksayiyorum

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • babandan nefret etme sebebin nedir. belli bir yaşta babadan nefret edilmesi normaldir. Oidipus kompleksi döneminde olabilirsin ya da o dönemi biraz zor atlatmış olabilirsin. babana küfür etmek yerine biraz araştır bence.

0|0
    0|0
  • Ergenlik belirtileri

0|0
    0|0
    • Lan kardeşim herif sen hic mi sıkıntı cekmedin hic mi bunalıma filan girmedin mk ordan beri ergenlik belirtileri senin benim gibi baban olsa gösterirdim ben sana ergenlik belirtilerini

• Bende küfür ettim ama ergenlikte oldu bunlar boş yapma carmaga germek falan ne ayaksın sen mk

• Asıl sen ne ayaksın lan it seni geren ne oldu havalar falan yapmalar sen bilgisayarının basında keyif yaparken baban ile icli dıslı samimiyken ne anlarsın benim gibi birinin halinden biraz adam ol adam

• Baba karlı dagdir golgesi yeter

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım var, babasıyla annesi ayrı. Çok nefret ediyor o da.

0|0
    0|0
  • Benim kişi ben beş yaşındayken bırakıp gitti beni.. gorme hakkı da vardı.. uç beş kez geldi , sonra da bir daha hiic gelmedi.. aramadi sorması tek evladını.. Yetim gibi buyudum.. Nefret ediyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...