Adana'da neden düzgün insan yok?

Adana'da neden düzgün insan yok?

Neden hepsi garip insanlar?

1|0
11|27

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü; Adana merkez, patlıyor herkes.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadas taktiniz adanaya ya gayette normal bir yer gitte gör yani. Allahtan iki üc tane kro ( her yerde olan krolardanki kesinlikle adanali degiller dogulu bircogu) bir sarki yapti cikti taktiniz bundan sonra.
    O tutuklanip hapse goturulurkenki cekilen bir cocuk var o da adanali degil şivesinden bile belli dogulu.
    Yanlis anlasilmasin dogululari kotulemiyorum annemde dogulu benim ama o videolarda izlediginiz cogu insanlar adanali degil. Olanlarda var ama her yerde oldugu gibi ordada olan olaylar bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• cunku sen bir domuz kizisin

0|0
    0|0
  • Şimdi adanayı ağzına alırken önce bir besmele çek ondan sonra kelime-i şehadet getir. Ne görmek istersen onu görürsün canım burada tüm adanayı yargılayamazsın belki de sen garipsindir kahpeye kahpedir adama adamdır adananın insanı Allaha şükür ki adana da büyümüşüm

0|0
    0|0
  • isveçli bilim adamları da araştırıyor onu

0|2
    0|0
  • Güneşe ateş ettikleri için

0|1
    0|0
  • @opesella isimli çocuk güzel vermiş cevabı bunun üzerine bizim laf söylememize hacet yok.

0|0
    0|0
  • Bunu çözen arkadaşı 7 bin tl maaş sigorta yol yemek 8 saat mesai hafta sonları tatil iş teklifi yapacagim...

0|0
    0|0
  • Aileden kaynaklı kötü yetişme mevcut..

0|0
    0|0
  • bence iyi insanlar.. Dünya rakı gününü icat eden eğlenceli kişiler..

1|0
    0|0
  • Göç alan yerler öyledir karışık bir yer Ada'na

1|0
    0|0
  • adana türkiye nin en büyük altıncı şehri. her şehir de olduğu gibi, orada da iyi ve kötü insanlar vardır.

0|0
    0|0
  • Var ben hdjddjd

0|0
    0|0
  • Kurtler yuzunden en iyi kurt olu kurttur

0|0
    0|0
  • demirsporlular var düzgnlerdr.

0|0
    0|0
  • her ilde var pislil görmediginiz duymadıgınız insanları yargılamayın ben kastamonuluyum karabük kastamonu sinop samsun bartın giresun ordu ne pislikler var. adana biraz daha medyatik sadece

0|0
    0|0
  • Adana ve samsun neden bilmem ama böyle. Yok yere adam öldürebilirler

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Doğulular bozdu güzelim yeri

1|0
    0|0
  • Adanayı boşver de senin gözler efsane

0|0
    0|0
  • Bende çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Adana diyorsun

0|0
    0|0
  • Hayırdır Adanalılar sana ne yaptı?

0|0
    0|0
  • aynen la

0|0
    0|0
  • Adanamı arkama bile bakmam aman aman uzak durun şeytan bile kaçıyo adanalılardan

0|0
    0|0
  • adanaya gitmden yasamadan nasıl yorum yapıyorsun varoş bir mahllede gecen olayları bütün insanlara mal etmek sizin gibi akıllı olduğunus anan cahil insanlar için geçerli sanırım sizn neren, iz düzgün

0|0
    0|0
  • kaç tane adanalıya denk geldin ki

0|0
    0|0
  • Popülasyon genetiği, çirkin çirkinle evleniyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kiz, Adana'nın nerelerinde takılıyorsunuz ki de düzgün insana rastlamıyorsunuz bende bunu bir türlü çözemedim. Hangi şehrin en varoş, göç almış nmahallesine ya da alt tabaka insanının takıldığı yerlere gitseniz garip tiplerle, insanlarla karşılaşırsınız zaten bunu bir tek Adana ile sınırlandırmamak gerekir.

0|0
    0|0
    • adanaya gitmedim hic

• Neden düzgün insan yok soruna istinaden burda bulunduğunu düşünüverdim. O zaman ifade ettigin kanıya ya yaşadığın şehirde 3 Adanalı tanıdın ya da medya/sosyal medya aracılığıyla Adanalıları tanıdığını varsayaraktan tanıdığın/duyduğun/gördüğün kişilerin Adana'nın yerlisi olup olmadıkları konusunda hiçbir fikrin yok.
      Şöyle de bir şey vardır nerde çokluk orda b*kluk diye babaannem de bunu ; nerde türlülük orda kavga/dövüş diye söyler Adana'nın hali için. Bilmem anlatabildim mi, yoksa bende sana garip mi, düzgün olmayan biri gibi mi geldim?

• çünkğ patlıyor herkes

0|1
    0|0
  • hepsini tanımana gerek yoktu.
    o insanlar senden benden üstünlerdir cok konuşma bence.

1|0
    0|0
  • Malesef sosyal medyada her türlü akıl almaz olayların sonunda burası kesin adanadır diye diye milletin aklında adanayı kötüleyecek izler bıraktıkları icin herkes malesef anormal ve tehlikeli görüyor adanayı. Bunlar hep ön yargi.

0|0
    0|0
  • Şimdi söyle yanlış bir yorum bence bu. Sınırda olan şehirler sürekli göçmen mülteci akını altında. Bunu bir de ekonomik ve eğitim olarak ele alırsak Adana Hakkari Şırnak vs vs kötü yerler bu bakımdan. PKK olayları filan katmiyorum bile. Senin mahallede sürekli kavga yapılsa sende iki güne atarlanirsin adamlar hep o ortamdalar. Adanada fellahlar var arap kökenli asıl sorun onlar bildiğim kadarıyla...

0|0
    0|0
  • @soran profilindeki kizin adi tiffany alvord. Kendileri muzik listemde bulunur.
    Bi' selamlayom dedim ✋🏻

0|0
    0|0
  • Şşşşşşt bende Adana 'dayım -_-

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum neden

0|0
    0|0
  • Birincisi bunu diyebilmen açısından yaşın küçük. İkincisi sıcak iklimin insanları her zmn agresif olur bu bilimsel olarak kanıtlanmış birşey. Kimseye bir zararımız yok bunu diyebilmen için ciddi bir şeyler yaşaman lazım. Ha buda yoksa sadece gülüp geçiorum 😊

0|0
    0|0
  • Nerdesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...