Yaşlı bir çiftin alışverişini ve temizliğini yapacağım ne kadar kazanırım?

Haftada birkaç gün birkaç saatliğine gidicem. Yol param dört tl civarı tutacak. Çiftin oğulları ile konuştum fiyat konusunda bilgim yok ne kadar olur sen araştır dedi bana. Öğrenciyim. Tahmini haftalık ne kadar para alırım?

Güncellemeler:
Günceel

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle edepli insanların olduğunu görmek umut verici. Üni okuyup evin gönderdiğiyle yetineneyen kızların Nasıl para kazandığını Balıkesir'de askerlik yaparken görmüştüm. Tebrik ederim arkadaşım seni. Umarım emeğin boşa gitmez.

1|0
    0|0
    • Bu arada temizliğin günlük fiyatı da 90 liradan aşağı değildir. Sen ayıp olmasın diye onların vereceği paraya bir Bak daha sonra gidip gitmemek konusunda tekrar düşün. Bence 60 aşağı almamalısın. Min.

• Bilmiyorum bide para konusunu konuşmaya çekiniyorum ama durumları iyi galiba ogullarida iyi para verirler dedi

En İyi Kız Görüşü

• Temizlik için haftada 1 gün gidenler 100 lira falan alıyorlar bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle biliyordum ama yinede sormak istedim. Üç kez gitsem haftada 300 tl aman Allahim😂😂

• 150 rahat alırsın ya.

• Hadi bakalim inşallah

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...