Sizce Ortadoğu ve Afrika'daki savaşların sebebi çok daha büyük bir planın parçası olabilir mi?

Mesela 2025 yılında dünya nüfusunun 9 milyarı geçeceği tahmin ediliyor. Bu oran protein ihtiyacı olan memeli canlılar için çok büyük bir popülasyon. Hayvancılık ve tariım azalırken insan nüfusu ile ters orantılı olarak artıyor. Küresel sömürü düzeni dünyanın yaşanabilir olmasını kısıtlıyor.

Bu sebeble;
1) Nüfusun kontrol altına alınıp -ve mümkünse azaltılması.
Sizce Ortadoğu ve Afrika'daki savaşların sebebi çok daha büyük bir planın parçası olabilir mi?
2) Genetik oynamalar ile insanların ömürlerinin uzatılması ve hastalıklardan tamamen arındırılmış bir nesil oluşturulması.


3) CERN deneyinin amacının maddeden çok az miktarda çok fazla enerji üretmek olması.

4) Uzay madenciliğinin yakın zamanda başlayacak olması.

5) NASA'nın yeni yaşanabilir gezegenler ve türler arayışı içerisinde olması.Gelişmiş ülkelerin bu deneylerle ve projelerle aslında çok daha ileriye yatırım yaptıklarının bir habercisi olabilir mi?
Sizin Fikriniz nedir?
Benim fikrim BONUS olsun :)


Güncellemeler:
Arkadaşlar görüşleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Benim için çok değerliydiler.
Sürekli artan nüfus, zarar gören çevre ve doğal yaşamın daralması önlem alınmazsa biz insan türünün dünya ile beraber yok olmasına neden olacak. Bu önlemler bir çok insanın malesef aramızdan ayrılmasına neden olmak zorunda. Ekosistemin dengelenmesi ve tatlı su kaynaklarının koruma altına alınması gerekli. Fosil yakıtları tamamen kaldırıp yenilenebilir enerji kaynaklarına hızla geçilmesi.
İnsanların nüfusu kontrol altına alındığında yapılması zorunlu bir dizi kuralda olacaktır tabi. Örneğin artık insanların hamile kalma olayı ortadan kalkacak. Nüfus oranlaması tamamen laboratuvar ortamına taşınacak ve devlet kontrolü altında olacak. Popülasyon bu şekilde hep stabil kalacak.
Biraz daha açacak olursam;
Dünya nüfusu 3 milyar ile sınırlandırıldığını düşünelim. İnsanların en üst yaş limiti ise 60 olsun. Bu durumda her yaş gurubuna 50 milyon insan düşer. Bu sayı hiç değişmez.

10|4

Kızlar Ne Diyor 32

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 49

 • Bir kısmın zengin olması için bir kısmın yok olması lazım. Bu yüzden ortadoğu kendini değil, dünya ortadoğuyu yok ediyor. Savaşlar, dini kullanarak yapılan eylemler bunlar hep birilerinin rahat edebilmesi için.
  SOrsan herkesin Melek sandığı kişiler bunlar.

  0|1
  0|0
  • Bir noktadan sonra zenginlik işe yaramayacak.

  • Parasal bir zenginlikten bahsetmiyorum, varlıksal, maddesel bir zenginlik. Dünyada tek at senin at gibi mesela...

Yükleniyor...