Göz tembelliği nedeniyle askerden muaf oldum. Aradan bir yil gecti. Fakat ben gitmek istiyorum nedeni terör ?

Arkadaslar milliytci biriyim. Muaf verdiler. Arkadasim astsubay gitme batida geri hizmet verrler dedi. Bende konduramadim kendime onu. Simdi gitmek istiyorum ama bati değil doguda yapmak istiyorum. Genelkurmaya iki kez yazdim geri donus olmadi lutfen yardim. Gonullu gitme sansim var mi. Batida yapacagima yapmam daha iyi. Lutfen yardim?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Muaf tan geri dönüş olmaz kanunları uyguluyor adamlar. Çok isteye bilirsin göz tembelliği belki hayatını çok etkilemiyor ama o ortamda arkadaşlarının başına bu sebeple üzücü bir olay gelirse bunun hesabı ne olacak. Varan sevgin çok güzel keşke herkes senin gibi olsa. Ama kanunlar böyle yapacak birşey yok. Hem Atatürk ün dediğini unutma vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. Sende vatanımıza milletimize başka şekillerde hizmet edebilirsin yeterki iste.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Al eline silahı, direk git sen Diyarbakır ya da Şırnak'a askerle birlikte savaş. Boşver askerlik yapmayı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• emekli astsubay abim var. ve şu anda doğuda görev yapan komutanlarla irtibatı devam ediyor. ama gönüllü diye bişi yok. askeriyede gönüllü askere gitme diye bişi yok.

0|0
    0|0
    • Kardesim senden birsey rica edicem. Abine sorar misin muaf olmus bu karari bozup dilekce verip dogu görevi isteyebilir mi diye bir sorablir misin

• şu anda soramam saat geç oldu. yarın sorunca cevap atarım

• Bekleyeceğim cevabi lütfen unutmayın

• En iyi milliyetçi vergisini tam odeyen işini en iyi yapan adamdır. Sen devletin kurallarına uygun yeter. Goz problemin varsa çok normal bir durum.

0|0
    0|0
    • Kardesim sol goz vasat ama sag soz saglam cok sukur. Ne bileyim kucuklugumden beri ruyalarima girerdi doguda gorev yapicm diye ama gel gor ki muaf oldumm itiraz bile etseydm bati cikardi biliyorm. Bnde bklemek istedm. Gonullu durumu felan olabilir diye.

Yükleniyor...