Ülkücüler hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce bu ülkeye bir faydaları oldu mu hiç?

Ben Laik Has Gerçek Türk Milliyetçisiyim. Antikürtçüyüm. Dine bakış açım chp gibi, ama safkan Türk milliyetçisiyim. Chpyide sevmem. ;) Fetoyu, hdpyi sevmedigim icin akpye oylar attim. Her neyse. ;) Milletim, dini görüslerimden önce gelir. Adanada bugün şehit cenazesine katildim. Baya bir yoruldum, sıcakta. Ama şehidim için değerdi, sorun yok. ;) Tam gömülme esnasinda en öndeydim. 3-4 tane yobz, kyro siyah takim elbiseli geldi. En sonda geldiler. Milleti ite ite en öne geçmek istediler. Ama benim önüme geçemediler, izin vermedim. ;) Bu 3-4 kyro ülkü ocagi rozeti takmislar elbiselerine artistlik yapiyorlar. Sözde milliyetciler yaa, bozkurtlar yaa hani. Ondan sonra tabutu videoya çekiyorlar. Reis, meis diyorlar birbirlerine. Yaşlilar bile yamaç yokuşu yürüdü beş dakika. Ama mhpli belediye baskani tam tabuta yakin sifir mercedes minibüsten indi. :) Ben bir milliyetci olarak zerre ve zerre ülkücüleri sevmem. Bu ülkeyede zerre faydalarinin olmadigini düşünüyorum. Bana göre menfaatci ve ceplerini düşünen bir toplum. ;) Bu arada sünni mezhepli bir Türk üm. ;)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Faydaları olmadı, islam sentezi yapıp da kimse kendine milliyetçi demesin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beline silah takıp ülkücüyüm diye gezen zibidi takımı onlar.
    Kuru sıkı silahla terörist kovalarken keleş görüp kaçan cinsten.
    Silahları olmadan gezemezler genelde aynı takım elbiseyi senelerce giyerler
    Kafalarına göre reis seçip çocukları üniversite de reis ayağında gezdirirken istediğin kızı Asena seç derler çakma milliyetçi onlar yani.
    Gerçek milliyetçi olanlar pamukoğlu paşanın etrafında.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ülkücüyüm. Bunu söylemekten de hiçbir zaman utanmadım, utanmam. Bu ülkeyi ülkücüler koruyor haberiniz yok. Uyuyun daha siz.

0|0
    0|0
  • Din vatan önce gelmez. Önce din sonra vatan. Sırayı karıştırmayalım. Dini olmayan vatan neye yarar?

0|1
    0|0
  • Akp ye oy attım dan sonrasını okumadın oysaki öncesi ne güzeldi neyse gittim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ulkuculer ve apocular galatasaray vs fenerbahce gibi sonu olmayan top vurusu

0|1
    0|0
  • Ülkeye zarar vermiş harika şekilde beyin yıkamış onunlada yetinmemiş yaptıklarını gizlemeyi başarmış kişilerdir ülkücüler...

0|1
    0|0
  • bunlar ulkucu degil mafya. cok kurtlar vadisi izlemisler

0|1
    0|0
  • Ülkücüyüm. Var isek bu ülke için varız.

0|0
    0|0
  • Ha akp'ye oy vermissin ha hdpye. Şimdi birbirlerine hirladiklarina bakma. Siyasiler ulkeyi ve milleti kuresellerin izin verdiği kalıplarda tutmaya çalışan taseronlardir. Alayının köküne kibrit suyu.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum topram bende ülkücüyüm ama MHP li ırkçıları sevmem soğudum mhp den Arap dinini sevmezlermişte gök tanrıları varmışta lanet olsun böyle ülkücülere Kürtleri sevmezler çoğu böyle insanlığa lanet olsun tiksindim ben bu sözde ülkücülerden Anadoluyu kendilerinin sanıyorlar utanmazlar Allahın önüne geçmiş bunların ülküleri...

0|0
    0|0
    • Kürytleri sevmem ;) mhp ümmetci, kyro, menfaatci parti. ;)

• Sadece kürytleri sevmem ben. Kürytler kirmizi çizgim. ;)

• bu al bayrak şerefsizde dalgalanacaksa dalgalanmasın anlamıyorum insanları ülkücü ayrıcalık yapamaz askerde Kürt arkadaşlarım vardı adamlar çokta severlerdi bayrağını vatanını valla böyle ayrımcalık göreceklerde bağımsız olsun Kürtler böyle insanlık olmaz

• nötr

0|0
    0|0
  • Akape nin koltuk değnekleri..

0|0
    0|0
  • Darbelerin geçmişine bakarsanız hepsinde MHP nin parmagini görürsünüz her şeye rağmen bazı kesimler in yapmayı istediği Seyleri yapmamasına sebeb olan da onlardır her ne kadar su anda o çizgide olmassda korkusu hala vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...