Dış ülkelerde niye sokak ortasında soyunup öpüşmek normal karşılanıyor? anlamıyorum ya? Bizim burda olsa?

Yav anlamıyorum valla şaşırıyorum ya bu kadarmı şey dış ülkeler vay arkadaş ya

Güncellemeler:
Nasıl bir hayat yahu

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dış ülkeler diyorsunuz da siz hiç parklara dikkat etmiyorsunuz galiba? türkiye de herkes sütten çıkmış ak kaşık haklısınız.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yerine göre değişir, sokak ortasında soyunmak normal karşılanmaz. Öpüşmek karşılanır çünkü yapılan eylem gayet doğal. Öpüşmeye karşı olmanın hiçbir mantıklı açıklaması yok.

1|1
    0|0
  • çünkü çıplak olman karşındakine iktidar sağlar. bu yüzden bizde bilhassa kız çocukları kendi bedeninden utandırılarak yetiştirilir. batılıların/modern toplumların daha bireyci bir karakteristiği olduğu için türkiye gibi bir coğrafyada yetişmiş insanların onları yadırgaması çok doğal..

0|1
    0|0
    • Selam hare krişna tarikatına mı mensupsunuz acaba

• @harekrishna

O zaman ilk insanlar daha moderndi. ya da Amazon ormanlarında yaşıyan K. Derililer daha modern.

Zeka fışkırıyor bu kız. Ekmek banmak lazım :S

• @Proskines ben olumlu/olumsuz bir anlam yüklemedim yorumda. sadece açık yerleri örtmenin amacını söyledim. biz güce endeksli bir kültüre sahip olduğumuzdan dolayı hep elalem ne deri düşünerek hareket ediyoruz.

• Hangisi normal ve doğru

0|1
    0|0
  • Onlar umursamıyor

0|1
    0|0
  • her yabanci sokakta seks yapmaz ama cogu opusur evet

0|1
    0|0
  • başkalarının hayatına karışmaya meraklı milletiz biz. sorun onlarda değil bizde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hos karsilanmiyo diyelim yaparsan bu senin secimindir sonucta bizim din ahlak kurallarimiza gore boyle birsey cok yanlis he ben yaparim beni kimse ilgilendirmez diyosan yapabiliriz bu ulkede demokrasi var cunku herkez ozgur ama eger biz bunu yaparsak bizden sonraki nesil sokakta neler yapar sen dusun

0|1
    0|0
  • bizim burada herkez yapiyor normal karsilaniyor üst üste bile oturuyorlar tranvayda seks bile yaptilardi

1|1
    0|0
  • kimse soyunmuyor sokagin ortasinda. nereden duyuyorsunuz

1|1
    0|0
  • Türkiye kanunlarında halka açık bir yerde yakınlaşmak kabahat kabul ediliyor diye biliyorum. Ki en doğrusu :)

0|1
    0|0
  • soyunmak ve sevişmek normal değil hiçbir yerde.

0|1
    0|0
  • Ben burdada görüyorum

1|1
    0|0
  • O kadar şey evet çünkü adamların dininden haberi yok hristiyaniz diye geciniyorlar

2|1
    0|0
  • Hayvanlardan farkını solesene bana onların

0|1
    0|0
  • Yozlastiklarindan

0|1
    0|0
  • O da bişey mi? bizim ülkede sokak ortasında kadın dövmek normal

1|2
    0|0
Yükleniyor...