Erkekler 18 yaşında kiz kardesiniz olsa karisir misiniz?

Mesela disarda bir erkekle gordunuz tepkiniz ne olur?

Güncellemeler:
Kendi kardesleriniz icin ahlak nobetcisi olursunuz ama sevgiliniz oldugu zaman o kizi hic dusunmezsiniz sozum bunu yapanlara yazik cidden yazik erkek zihniyeti iste ne olcak

0|0
10|52

En İyi Kız Görüşü

• abilerin babaların falan sadece tecrübelere dayanarak birkaç öneride, öğütte bulunması gerek. Onlarla bu konularda rahatça konuşabilmemiz gerek. Kısıtlayıp baskı yaptıklarında onların fikir ve görüşlerini alamıyoruz, gizlice yapmak zorunda kalıyoruz. Aslında bu tür şeylere gerek yok ama anlayabilene işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Benimde ablam var ama hicbir dönem böyle sacma salak birşey yapmadım. kardeşim olsaydı eğer kücük olsaydı diyelim benden sokakta biriyle gezmesine birşey tabikide demezdim ama biriyle birşeyler yaşıyor ise sokakta o zaman sorardım tabikide olay nedir diye ama sormam gidipte kızı cocugu dövmem anlamına gelmez bir hata varsa konusarak düzeltiriz olay bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • 22 yaşında kız kardeşim var ve asla bunaltmıyorum sıkmıyorum. Kendi hayatı kendi düşüncelerini yaşamakta serbest. Elimden geldiğince abisiyim arkadaşıyım dostuyum babasıyım. Onu ben büyüttüm. Sevgilisini de tanıyorum ve onu üzmeyeceğini biliyorum. Üzerse karşısında beni bulur ama o ayrı bir konu.

1|0
    0|0
  • Evet karışırım. Dışarıda bir erkekle görsem önce biraz izlerim ne yaptıklarına bakarım. Daha sonra yaptıkları şeye göre müdahale ederim. Genelde bu 5 karışla tecelli eder ama tecelli etmeden önce tarafları bir dinlerim :D

1|0
    0|0
  • Karışmam. Zaten ergenliğe girdiğinde gereken her şeyi anlatmış olurum. Sadece gözüm üzerinde olur. Sonuçta devir kötü aklı başında olmayan bir dangalağadenk gelip de başına bişey gelemez.

1|0
    0|0
  • Sorgularım ama ilişkisine karışmam. Sadece iyi birisi mi diye araştırırım.

3|0
    0|0
    • Güncelleme'de yazdığın gibi düşünüyorum. Ben sevgili yapıyorsam o da yapabilir. Bazıları ablama bile karışırım yazmış ama ben ablamın ilişkisine hep yardımcı olmuştum küçükken :D

• Bencede abla nedir ya ne yaparsa yapar kendi iradesi var aklı var karışmak ne. Garip

• Aynen sevene kimse dur diyemez, ne yapar ne eder istediğini alır. O yüzden yardımcı olmak daha iyi.
      Diğer arkadaşlar senin güncellemede yazdığını anlamak istemiyor. Sen elalemin kardeşiyle sevgiliyken o sana bir şey yapmıyorsa sende yapamazsın.

• Azına s*çarım. Bu kadar net konuşuyorum. Sokak ortası demem o çocuğu bir döverim, pir döverim. Sonunda ölüm olacağını bilsem yine döverim.

0|2
    0|0
  • Dalarim onu geç samimi olduğum bır kız arkadaşımı bir erkekle görsem ona da dalarım

0|2
    0|0
  • O bana karışmıyorsa ben niye karışayım

1|0
    0|0
  • doverim

0|1
    0|0
  • doğal olaarak gider sorarım bu kim yanında ne işi var vurimmi bunu :D

1|0
    0|0
  • güzelce bir dayak yerdi benden 18 yaşında bir kızın okuması lazım saüga solda onla bunla gezmesi bence hiç hoş değil ama kimse anlatıyosunki bu zamanda hiçbirine laf anlatamıyosun allahtan bu yaşta kızkardeşim yok işte bu yüzden erkekler kız çocuğu olmasını istemiyor canım. senin gibi düşünenler yüzünden.

0|1
    0|0
  • 30 yaşında ablam var. O erkekten benim haberim yoksa. Ablamı eve gönderir çocuğu haşat eder ablamı evde yerin dibine sokarım. Ama haberim varsa selamımı verir yoluma devam ederim.

0|1
    0|0
    • Ablan kendi kararlarini kendi verebilir kucuk degil sonucta degil mi? Ona karisma hakkin yok bence

• Size neden danışsın? Siz mi evleneceksiniz adamla tamam haber verir ama danışmak ne

• Kocasının sorumluluğu altına girene kadar KARIŞIRIM. Engel olabilecek olan varsa buyursun.

• İlla kardeşim olmasına gerek yok ablam var öyle bir durum görsem kafasını kırarım. Böyle şeylere hiç tahammülüm yoktur. Vallahi aynı şekilde başkası da benim kafamı kırabilir sonuçta testimiz dayak dayak yiyince vazgeçmiyorsa seviyordur :D

0|1
    0|0
  • Tabiki karışırım. Kendi haline bırakayım da dışarda şerefsizin birisinin tuzağına mı düşsün. Elimden geldiğince korur kollarım.

0|0
    0|0
  • karısırdım sanırım. ama onun kötülüğüne şiddetle felan değil.

0|1
    0|0
  • erkeği korkudan altına işetecek kadar korkutur gerekirse onu kapalı bir odada tutarım. kardeşime gerçekten değer veriyorsa birlikteliklerinde sorun olmaz. değer vermiyor keyfine kardeşimin yanında ise vay onun haline :)

0|1
    0|0
  • evlenene kadar karısırım kız kardesıme kac yasında olursa olsun

0|2
    0|0
  • Cok karisirim

0|1
    0|0
  • Ayaklarını kırarım.))

0|2
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Yasi fark etmez her yasta karisirim tepkim oglanin burnunu kirmak olur

0|1
    0|0
  • Öyle bir ihtimal yok

0|1
    0|0
  • Adamin popona agac sokardim sonrada evlendirdim onlari bir daha karşima çikarlarsa öldurmekle tehdit ederdim

0|0
    0|0
  • Karismam.

0|0
    0|0
  • var aynı şehirde değiliz ama karışırım

0|1
    0|0
  • Akıl ve mantık çerçevesinde onu önlendirirdim. Ama yasak koyma sakın çünkü 8 yaşında kardeşime yasak koyuyorum adam inadına yapıyor. Ergen 18 yaşında kız çocuğunu sen düşün! sakın yasak koyma

0|0
    0|0
  • biterdi evde

0|1
    0|0
  • Karisirdimm

0|0
    0|0
  • önce o erkeği yamulturum bir daha yaklaşamaz, sonra kız kardeşime dışarı adım attırmam, tlf bilg yasaklarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben abi olsam karşıma alıp konuşurdum çocuklada tanışmak isterdim kardeşime güvenirdim bu güvenim onun hata yapmasına mani olurdu çünkü benim abim aşırı derecede kısıtladı sonucu hiç iyi olmadı oda farkına vardı ama iş işten geçti

1|0
    0|0
  • Karışırlar

0|0
    0|0
  • Şahsen ben erkek olsam kız kardeşim kaç yaşında olursa olsun giyimine kadar her şeyine karışırdım :D Benden de ne beter abi olur jskjjs

0|0
    0|0
  • Benimki hic karismaz oyle seylere, guveni tam cunku hata yapmicami biliyor

0|0
    0|0
  • Anne, Baba karisirda, kardeslere ne oluyor?

1|0
    0|0
  • karismasina izin verme sen abine karisiyormusun

0|0
    0|0
    • Orasi oylede iste onlar oyle dusunmuyor

• seksistler iste ne olacak en nefret ettigim erkek tipi

• Aynen aynen

• Kız kardeş adı üstünde yaşı pek önemli değil bence :D

0|0
    0|0
  • Karışırlar tabi