Kendimi çok yalnız hissediyorum yardımm?

Arkadaşlarım var hep ben diyorum bişeler yapalım görüşelim diye. öyle görüşüyoruzda falan ama hep ben diyorum. bir kısmının sevgilisi var hatta sevgilisi olan sevgilisi ile takılıyor kendimi yalnız hissettiğimden habire mesaj atıyorum konuşuyorum arkadaşlarımla bir gün bişe yapmasam sıkılıyorum feci sevgilim yok 6 aydır. Artık kendimi feci yalnız hissediyorum. Sanki kimse sevmiyor beni istemiyor. ben mi kafamda öyle kuruntu yapıyorum bilmiyorum

Sanki herşey güzeldi. bir anda tersine döndü. Sevgili yapan arkadaşlarım habire arardı görüşelim ben dersim var vs derdim müsait zaman da derdim öyle görüşürdük. habşre ararlardı yinede. Şimdi sevgili yaptılar ben müsait zamanlarını bekliyorum ve Trip atıyorum onlara.

Ya yalnızım napsam 😢😢😢

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlarına çok aşırı bağlanma bence. Burdan kastım arkadaşlarından uzak dur değil. Bu zamanda insanlara pek güven olmuyor, sonrasında pek hayal kırıklığı yaşamanı istemem.

Ailen yanındadır, az da olsa görüştüğün arkadaşın vardır. Bence çok da yalnız hissetme kendini haline şükret.

0|0
    0|0
  • Kendini bu kadar yalnız hissetmenin sebebi çevrendeki insanlar kendine seni yalnız hissettirmeyecek yeni dostlar bulmalısın

0|0
    0|0
  • Yalnızlık en büyük imtihanımız olsa gerek. Kara bir bulut gibi üzerimüze çöktü adeta. Bir çaresi varsa paylaşır mısın?

0|0
    0|0
  • Ualnızlığın tadını çıkar boşverrrr

0|0
    0|0
  • Sevgili yap o zaman

0|0
    0|0
  • Sende sevgili yap

0|0
    0|0
    • Istediğim gibi biri olmuyo. Bu sefer çok uzun sürdğ yalnızlığm