Türk kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk kızları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben çok azmış görüyorum. Bana yaklaşmıyorlar ama etrafımda kızlar erkeklere acaip takmış ayağına vurmalar yolun ortasında sevişmeler daha neler neler

0|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

• simdi kardesim bizim kotu kizlarimiz varsa sizin de var bunu burda birakalim ayrica genelleme yaparak iyi kizlarimizlarida katiyosun tamam hepimizin kendine gore kotulukleri var ama genelleme yapman hic hos degil ayrica yolda o isi yapanlarin ne malum cinsel tacize ugramadigi? bunuda dusun

0|1
    0|0
    • Aşâ iyi kızları bir tarafa atsak olmazmı

• tesekkur ederim :) ben zekiysem sende zekisin gayet mantikli ve tutarli cvar verdin :)

• teşekkür ederim :))

cevabın mantıkça zaten rica ederim :))

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim kızlarımız iyidir yaw. Onları doğuran ve yetiştiren anlarda sultandır yaw. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gelişiyor işte kızlar da özgür kızlar oluyor. bu iyi bişey. hep ataerkil toplumun kadınlara yüklediği namus kavramı çerçevesnde saçma sapan yakıştırmalardan sıyrılıyorlardır belki de.

0|1
    0|0
  • bir melez olarak bunun abartıldığını düşünüyorum. Duygusal ve sadıklar.
    Türk kızlarının kötü bir yanı varsa bu trip ve özentiliktir.

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Genelleme yapmasak daha iyi olur kardesim, elbet hagla namusuna duskun insanlarimiz var.
    Ne kadar kotuye gidiyor olarak gozuksede..

0|1
    0|0
  • Adamına göre muamele yapiyolar bu yüzden Türk kızı üzerine yok tabi bide sadece muamele yapan kısım var onlardan bahsetmiyorum

0|1
    0|0
  • onlar candirrr

0|1
    0|0
  • tirto

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizin kizlari hic bir ülkenin kizlari ellerine su dökemezler...

0|1
    0|0
  • Türk kızları biraz saf yoksa iyiler aslında :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...