Sürekli telefonumu sahipleniyor?

arkadaşlar ben çok kendimi ifade edebilen birisi değilim hatta çok çekingen biriyim ve insanları kırmaktan korkan biriyim en yakın arkadaşımla dışarı çıktığımızda hep benim telefonumu kanka bir dk alabilir miyim birisine bişey söylicem bir foto çekicem gibi sebeplerden alıyor paketi açma diyorum ama açıyor şarjımı bitiriyor günün sonunda veriyor ayrıca telefonu alınca beni unutuyor resmen durmadan fotoğraf çekiliyor sinirim bozuluyor ama bir şey dersem küsebilir

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• öyle lüzumsuz bir arkadaşa gerek yok bence söylediğinde alınıyosa kendi bilir

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç çekinme gerçek arkadaşın ise küsmez açıkça söyle yoksa bu şekilde herkes kullanır seni ya bir telefonu çok mu gördün gibi cümleler kurup vicdanına oynarsa ver ağzının payını bende senin gibiydim kimseyi kırmak istemezdim ama baktım iki iyilik herkese yapılmıyormuş kardeş gibi büyüdüğüm insan iyiliklerim karşında köpek yerine koydu beni sabrettim dostluğumuzun hatrına amma sonunda gerçekten tak ediyor sen o duruma gelmeden açık açık konuş dök içini bu yüzden sana sırt dönerse de bilki seni çıkarı için kullanmış

1|0
    0|0
    • eyf be

• Eyf be deme aç kulaklarını madem sordun uygula az kendine cesaretin gelsin başlarım öyle arkadaşa gözünü aç herkesi kendin gibi görme aklıma o salak geldi sinirlendim durduk yere

• Sağolun 💐

Erkekler Ne Diyor 2

• küssün kızım belli sınırların olsun o sınırlarını gecirtme prensip sahibi ol.

1|0
    0|0
  • yeni mi telefon :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vallahi ver teleofnumu sana mi aldim sanki derim küsmesi de umrumda olmaz yaptim bir kere oyle. Tamam iyi niyetliyiz ama o kadarda degil hani

1|0
    0|0
  • kaç yaşındasınız? sen ve arkadaşın

0|0
    0|0
    • 16 yaşındayız.

• canım dikkate alma direk uygula bak daha çok devam eder o kız öyle sen bilirsin yarın ne yaptığını yaz buraya

• Sen dikkate alana kadar oho kaybol gözüm görmesin seni 😊

• Mal mısın kızım vermicem de küserse de küssün başka arkadaşın mı yok 😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...