Artık gerçekten çok sıkılıyorum?

Çok sıkılıyorum arkadaşlar hiçbir sosyal hayatim yok çok gez dolaş şunu yap bunu yap demeyin hem arkadaşlarım hep çalışıyor hemde ailemden yana izin yok çıkamıyorum calisamiyorumda gerek yok diyorlar lisede sınıfta kalmıştım şimdide açıktan okuyorum ve sürekli evdeyim yeni insanlarla tanışmak istiyorum hayatima biraz heyecan gelsin istiyorum ama o da olmuyor çünkü bir sevgilim var ve sosyal medya kullanma mi istemiyor ikimizde kullanmiyoruz kullanınca sürekli kavga ediyoruz 2 yıllık bir birlikteliğimiz var ve artık çok sıkıldım onunlada sık sık gorusemiyoruz gorusuncede bir yerde oturuyoruz benim vaktim olmadığı için offf gerçekten çok bunaldim hayatimda yeni insanlar istiyorum artık çok sıkıldım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinden ayrıl o Zaman

0|0
    0|0
    • O zaman daha çok sikilirim su an onunla vakit geçiyor yine bide o olmasa kafayı yerim. Onunla ilişkimiz başladıktan sonra hiç arkadaşım kalmadı

• Evet erkek çok laf atan bakanda çok ama yeni bir ilişki istemiyorum ki ben

• Önce ayrıl sonra normal sohpet et acele etme bir sevgiliye hazır değilim de henüz soranlara gerisi olur

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• gunde 4 degisik sey yapma aliskanligi olsun hersey kendinden hal olur ozaman

0|0
    0|0
  • Sıkı can iyidir

0|0
    0|0
  • eğer sevgilinle ilişkin başladıktan sonra arkadaşın kalmadıysa sorun ya sende ya da sevgilinde demektir:(

0|0
    0|0
  • Tanışalım kank

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okul hayatını bu yüzden seviyor olabilirim. Neyse sevgilini eskisi kadar sevmiyorsan konuşup ayrıl derim ben

0|0
    0|0
    • Aynen bende o yüzden çok seviyordum okulu keşke devam etseydim. Ayrilamam ondan ayrilirsam hiç bir arkadaşım yok onunla ilişkim başladığından beri bir tane arkadaşım kalmadii 😣

• Bak sen kendin diyorsun ilişkiniz başladığından beri arkadaşın yokmuş
      Ayrılmak istemiyorsan, seviyorsan da kendine yeni arkadaşlar edinmek istediğini söyleyebilirsin.

Yükleniyor...