Sizce eklemeli miyim? Lütfen yardım?

Okulda bir kız var. Başka bir bölümde. Evelki hafta bakıştık fakat şöyle bir sıkıntı var sadece cuma günleri ortak derslerimiz var onun dışında aynı ortamda olamıyoruz. Geçen hafta ben acele ile derse yetişirken kapıda karşılaştık bu bana kafa ile selam verdi fakat ben fark edemedim ne yazık ki :( hızlıca geçip gittim. Bu hafta da çok fazla bakmadı biraz soğuk yaptı zannedersem. Ortak arkadaşımız yok ama faceden ekleyebilirim. Eklemeliyim yoksa biraz daha mı beklemeliyim. Okulda bitmek üzere ne yapmalıyım lütfen yardım? :((

Güncellemeler:
ekledim gitti bakalım ne olacak

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ekle bence

0|0
    0|0
    • ya sakın yanlış anlama ama bu tip faceden ekleme girişimlerinde genelde hep başarısız oldum. Aslında elim yüzümde düzgün boyun uzun tipim yerinde kendimi övmek gibi olmasın çağtay ulusya benzetirler ama olmadı işte bu yüzden biraz çekimserim. Hani diyorum ki biraz daha zaman versem bir kontak kursam en azından bir slmlaşsak tanışsak. O şekilde şansım daha yüksek olmaz mı?

• Ee tabi oylesi daha iyi olur

Kızlar Ne Diyor 2

• Cuma günkü ortak derste bir şekilde git yanına merhaba de.

0|0
    0|0
    • ya aslında fırsat kolluyorum da hep arkadaş grubu içinde oluyor bir türlü fırsat bulamıyorum gitmek için. Yakında da finaller var muhtemelen hiç bulamayacağım

• bir de böyle de bir sıkıntı var

• ekle 😊

0|0
    0|0
    • ya sakın yanlış anlama ama bu tip faceden ekleme girişimlerinde genelde hep başarısız oldum. Aslında elim yüzümde düzgün boyun uzun tipim yerinde kendimi övmek gibi olmasın çağtay ulusya benzetirler ama olmadı işte bu yüzden biraz çekimserim. Hani diyorum ki biraz daha zaman versem bir kontak kursam en azından bir slmlaşsak tanışsak. O şekilde şansım daha yüksek olmaz mı?

• bir kadın durduk yere boşu boşuna bu kadar çok bakmaz değil mi?

• ee ne diyorsun?

Erkekler Ne Diyor 1

• la kaç yaşına gelmişsin hala özgüven sorunun mu var ezikkk.

0|0
    0|0
    • öz güven değil sıkıntı tosunum g-o-t olmuş olmak istemiyorum. Ayrıca sana bir abi tavsiyesi kadınlar güven duymak ister öyle 2 bakıştığı her adamla sevgili olmak istemez. Tanırsan şansın daha çok artar. Bende bunu anlatmak istiyorum

• zira bu tip ekleme girişimlerim genelde hep başarısızlıkla sonuçlandı

Yükleniyor...