Zihinsel Engelli akrabama tecavüz ettiler. Nasıl bir yol izlemeliyim?

%40 Duygusal ve ruhsal engelli, normal düşünemeyen bir akrabamız var. 28yaşında bir bayan kendisi. Yaklaşık 2sene önce apartmanıň asansörünün sorumlusu bir erkek bunu rahatsız etmeye başladı. Adamı 2yıl önce uyarmışlar fakat geçen günlerde bu akrabamiz olan özürlü bayan evde yalnızken o adam ellerini yıkama bahanesiyle eve girmiş. Ve özürlü bayanı evleneceğiz diyerek kandırmış. Onu kullanmış. Ailesi perişan halde, hatta babası küçük bir kalp krizi geçirdi. Bana danıştılar, çevrelerinde ki okumuş gormus insan olarak ben ne yapabilirim? Yarın doktoruna gidip rapor alıp raporuda polise verip davacı olmayı düşünüyorum. Peki ne yapılır? Aile ne kazanır davalardan? Gerçekten benim içim burkuldu ve bu soruların cevabına ihtiyacım var. Her şey için teşekkür ediyorum. Ayrıca başlığa uygun bir katalog bulamadım kusura bakmayın.

Güncellemeler:
Psikoloğa sonrasında asayiş şubeye gittik. Eve gelip parmak izi alındı.
Eleman toz olmuş. Ailesi falan bulundu, aranıyor. Cezası kaçak olduğu her gün artacakmış.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ayy içim burkuldu ağlıcam ya resmen ağlıcam nıye ınsanlar bu kadar kötu neden allahım yaa :(( o uckur duskunu pc kurusu ne olucak bırı o adamı öldursun yok etsen onun gıbıler yok olsunlar yaa allahım :(( aıle adamı hapse attırır her turlu ama pekı o kız ne olucak önemlıu olan bu soru onun yasadığı durum onun kıyamam ben ona :(((

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kulaga gelis sesi cok kotu olacak gibi degil troll gibi geldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazık ya 😔

0|0
    0|0
  • dayak şart

0|0
    0|0
  • Allah belasi versin o cocugunun

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin. hapis yer kesinlikle ama ailenin kazanacağı tazminat vs. var mıdır bilgim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağırlaştırılmış hapis cezası alır. Tecavüzcüler en ağır cezaya çarptırılır.

0|1
    0|0
  • 72 yerinden bıçaklayip caliliga at.

0|0
    0|0
Yükleniyor...