Dalibal filmini beğenen var mı?

ne kadar boş ve saçma bir senaryo. ayrıca baş roldeki kızın oyunculuğu rezillikti resmen. öyle bir film çek ve hayatında ilk kez rol yapıyor gibi oynayan bir kızı oynat

Güncellemeler:
...
...,

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• 10dk çıktım sinemadan

1|0
    0|0
    • senaryoyu okuyup öyle alsaydın bileti boşa para vermişsn. ben o yüzden o tip filmleri sinemada izlemem

• film secmesini bilmiyon

0|0
    0|0
  • Öncelikle senaryo delibala ait değil. Uyarlama bir yapım. Çağatağ çok iyi olduğu için Leyla başarısız görünmüş olabilir ama çok daha iyi isimler olduğu aşikar. Yanlız boş ve saçma dedikten sonra, öyle bir film çek mantığını anlamadım.

0|0
    0|0
    • hemen anlatiim: sıradan bir film bile çekmek çok iyi bir prodikyon ve bütçe gerektirir. ne kadar bütçe harcadıklarını sinema tv okumuş biri olarak hesaplayabiliyorum. o harcanan şeye karşılık çok daha adam gibi bir film yapılabilirdi. evet uyarlama olma ihtimali büyük çünkü çok klasik bir senaryosu var

• Bu film için Çağatay hakkında tek olumsuz yorum yapan ilk defa seni gördüm.

• klasikten kastım o tip senaryolar çok fazla var, aşırı derecede fazla var hem de. türk sinemasında bile. incir reçeli denen film de aynı tip senaryoydu mesela,, bir de çok fazla uzak doğu filmleri vardır buşekilde

• daha geçen gün izledim, orta şekerli diyelim :)

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Ben cok begendim

0|0
    0|0
  • Recep ivedikin aynısı olmuş kadın versiyonu

0|0
    0|0
  • daha izlemedim.. aslında biriyle izliycektim ama.. neyse

0|0
    0|0
  • bence saçmalıyorsun çok harika bir film di

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir bipolar olarak senaristine tane tane küfür edebilirim, öyle diyeyim.

1|0
    0|0
  • Farkettim de 3-4 aydir sinemaya gitmiyorum. Vay be :/

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

1|0
    0|0
  • saçmalama be çok güzeldi harikaydı sonunda ağladım
    konusu çok farklıydı konusu klasik bir aşk değildi bir kere gayet güzeldi

0|0
    0|0
    • siz hiç film filan izlemiyorsunuz galiba.. bir kere kore aşk filmlerinden alıntı bir senaryo oğlan sever delirir ve kıza zarar vermesi diye kendini öldürür,, fakat içine katılan her hangi bir farklılık oluşturacak unsur da yok

• ben kore filmi falan izlemyorum o yüzden alıntı olduğunu bilmiyordum
      ama yünede güzeldi

• Hiç sevmediğim tür hiçte izlemem

1|0
    0|0
  • Kızın daha pismesi lazim olmamış o filme çocuk iyi rol yapıyor da senaryo klasiktir ya türk filmi ne bekliyoruz ki

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • İzlememişim iyi ki

0|0
    0|0
  • Ben beğendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...