Kapalı makyajsiz bir kizim ama?

Kapaliyim makyaj yapmiyorum hatta ogun etek. giymistim hemde dar degildi uzerinede bir bluz gecirdim ve evin yakininda bir magazaya dogru ilerliyordum. bakislarinuzerimde hissettim ama basimi kaldirip bakmaeim zaten uatnirim basimi kaldirip inaalara dogru yurumeye sonra bir erkek bana neredeyse temas edecek derecede gecti onumden ve tuhaf bir ses cikardi tabiri caizse inledi sanki sessizce midem bulandi gercekten bu ne demek oliyo utanmaz mk boyleleri :( amaci ne oluyor bunlarin ben kendimi korumaya calissam da ayni calismasamda hep boylemi olacak :/?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sorun sende değil onlarda edep ahlak gibi kavramlardan bihaberler!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Böyleleri abaza tipler bakma sen onlara

0|0
    0|0
  • sesiz kalma tepkine belli et başkasına yapamasın sesiz kalırsan senin yüzünden başak kişide aynı olayı yaşar

0|0
    0|0
  • Şerefsizlerin Dünyası maalesef :S

0|0
    0|0
  • Çantanı kafasına geçireydin, serserinin

0|0
    0|0
  • İnleyenlerde varmış

0|0
    0|0
  • eteğin boyu?

0|0
    0|0
    • Uzun etekti bilege kadar yuksek. bel belimdeydi uzerindede bluz vardi

Kızlar Ne Diyor 6

• Taciz kadının giyimiyle değil erkeğin zihniyetiyle alakalı birşey sen başörtü takmasan açık giyinsen de bu onlara seni veya başka bir kadina bu tür sapıkça ahlaksızca hareketler yapma hakkını vermez yani bu konuda kendini suçlama gibi bir hata yapma

0|0
    0|0
  • Bıktım bu erkeklerin ş*refsizliğinden anaları doğurup doğurup sokağa atıyor abazlarıylada kadınlar uğraşıyor

0|0
    0|0
  • millet kundaktaki bebeğe halleniyor sana mı hallenmicek

0|0
    0|0
    • Hmm doğru ya valla bizim komşulardan birisi 11 yasindaki kiza tecavüz etmiş düşün artik gerisini

• Malum ırk yok olsun

0|0
    0|0
  • Abazalık.

0|0
    0|0
  • takmaaaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...