Biraz şizofrenliğim var ne yapabilirim?

bazen içimden birses benle konuşuyor neyapıp ne yapmamam gerektiğimi söylüyor ne yaprsam yapayım beni hep başarısızsın sen bir yüzkarasıdıdn diyor. Hayatım hrp allak bullak ne istesem olmuyor sadece para ile alabildiklerim var. Şansım hiç yok kendi sinirime hakim olamıyorum kendimi tutamıyorum. Deli damgası yemek istemiyorum insanlarla iletişimim 0 . Kimse beni sevmez tipsizim kiloluyum. Kafayı yemek üzeriyim sanki ben yanlış zamanda yanlış yerde gelmiş gibiyim. Arkadaşlarınla (sınıf ve normal ) , ailemlerle , akrabalarınla hep anlaşamıyorum insanları üzmekten korkuyorum çünkü beni hep üzdüler ben artık üzülmekte üzmekte istemiyorum. Bayramda , özel günlerde bormal yaşantımda bile ne mesaj atan var ne arayan ne soran. Bu hayat benlik değil ben kurtulmak istiyorum bana lütfen yardımcı olun :( psikolog ve psikiyatriye gitmek istemiyorum çünkü ben çok korkuyorum.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Senin yaşadığın şey senin yaşındaki hemen hemen herkeste olan bişey ilk kilo vermeyi dene özguvenin eksik belli özgüven kazanmaya çalış hem insanlarla anlaşmak zorunda değilsin zaten seni isteyen seni olduğun gibi kabullenir arkadaş arasında sacma sapan hareketler yapan kişi sen olma mesela 2 kere düşün 1 kere konus mesela insanları güldürmek zorunda değilsin sonucta arkadaşlarını iyi seç cogunu bir kac sene sonra goremiceksin sonuçta

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O sese ''Oğlum bak sttir git ananı ziker kalbini kırarım yoksa '' deyip kocavaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş en azından senin ki seni eleştiriyo benim iç sesim beni suç işlemeye tahrik ediyo ve başarmak üzere bunun da tek yolu bakırköyden geçiyo tedavi şart korkulcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Kardeşim şizofreni tedavi gerektiren bir hastalıktır. Belli ki sen tedavi olmayı red ettikçe bu durum ilerleyip daha kötü hale gelmene neden olacak. Psikoloji tedavisi görme ZORUNDASIN.

0|0
    0|0
Yükleniyor...