Acil; Bir ünlüye aşırı hayranlık?

Gizli Üye
Bir ünlüye çok bağlandım ben. Telefonumdaki galerimde onun yüzlerce resmi var ve hep onun resimlerine bakıyorum. Aslında aşık gibiyim, yani ona sarılıp, kokusunu içime çekemeyeceğimi bildiğim için her gün manyakça ağlıyorum. Bu bana acı vermeye başladı, ama bir yandan onu düşünmeyi bırakmak istemiyorum ve ondan vazgeçmeyeceğim.😪 Sizce ne yapmalıyım? Acil bir fikir verin..
Not: Size çok saçma geldiğini biliyorum, ama lütfen anlayışla karşılayın.
Güncellemeler
+1 yıl
Sadece çözüm yolu istiyorum..
Güncellemeler
+1 yıl
Yardım edin.
Acil; Bir ünlüye aşırı hayranlık?