Sorun bende mi arkadaslarimda mi lütfen yardımcı olun?

Üniversite 2. sinif öğrencisiyim vee hala arkadaş edinmede sıkıntım var neden çünkü kimseye guvenemiyorum kimseyle can ciğer olamıyorum. Pasif biri değilim fakat sadece cekingenligim var dış görünüsumde normal.. benimle konuşan herkesle konusmaya calisiyorum. Ama milletin amaci farkli. Sanki hep kim işine yararsa onu seciyorlar gibi hissediyorum. Üniversite de siyaset cok ön planda. Millet ortama göre doneklik yapıyo sinir oluyorum böyle şeylere. En yakin arkadaşım dedigim kiz ortak arkadaşımız olan baska kizla daha yakin. Tatilde kimse kimseyi aramiyo herkes grup yapmaya çalışıyor. Ben bu sıralar en ufak hareketten ister istemez herkesten uzaklasmak istiyorum. Kendimi kontrol edemiyorum hemen soguk biri oluyorum.. neden boyleyim:( iyi ya da kötü bir zaman sonra bütün arkadaslarimi siliyorum. Bizim gerçek dostumuz olmayacak mi. Ben cok mu pimpirikliyim neden insanlari anlamıyorum cok uzun oldu inşallah okuyan olur

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Pimpirikli degil temkinlisin bence ayni durum bende de mevcut konuskan sevecenimdir gorunusum iyidir ama guvenmedigim bir insanla arkadas olmam gerekte yok bana gore dogru temiz insanlari secmek gerek en azindan ben oyle yapiyorum

1|0
    0|0
    • Bana göre kimse temiz değil

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...