Dostum dediğiniz insandan soğuduğuz mu hiç?

Eski saf kişiliğiniz kalmayınca, sürekli ben idare edeyim deyip kavga çıkmasını engellemeye son verdiyseniz artık inceldiği yerden kopsun diyorsanız gerçek yüzünü kötü taraflarını yavaş yavaş çözmeye başlayıp ona karşı içinizdeki his azaldıysa ne yaparsınız?

Bu dostluğu bitirir misiniz yoksa devam mı edersiniz?

0|1
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde başıma aynı şeyler geldi. En iyi arkadaşım dediğim insanı o kadar çok seviyordumki bağımı hiç koparmak istemiyordum birgün sırf ben üzülmiyeyim diye benli seviyormuş gibi davrandığını öğrendim fakat bunun karşısında olmayan dostluğumuzu ben değil o bitirdi ben onla iletişim halinde bulunmadığım zaman bir baktım bir sürü kötü yönü var küfürcü terbiyesiz ahlaksız bende onu artk hiç takmamaya başladım ve işi zamana bıraktım bir süre sonra dostuz demesekde artık yine konuşmaya başladık ben olsam dostluğa devam ederim çünkü o kişi kötü yanları artistlik olsun diye sennn kalbindeki yerini büyütmek istediği için yapıyor olabilir yani. Bugün normal dost olarak konuşmaya başladık ne biliyim belki yarın öbür gün daha iyi bir arkadaşlık kurabiliriz ben ondan soğudum ama sonuçta bugün işte yeniden dost olmaya başladık kalbini nasıl kazanırım diyorsan onun özellikle takıldığı arkadaşlarla takıl eğer yapabileceksen o illaki o arkadaşının yanına gelecek ve 3 kşi olarak takılmaya başlayacaksınız sen ileride üçünüzün arasındaki sohbette onun dostunu dışarıya iterek yeniden dostluğu bir araya getirmeye çalışabilirsin ben öyle yaptım. umarım yardımcı olmuşumdur :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim şöyle bir sorunum var bir insanı ilk gördüğümde sevmiyorsam ileride o kişi ile sağlam arkadaşlıklarım olacak demektir. Ama birisi seviyorsam ilk konuşmalarda sonrasında %80 o kişiye gıcık kapacağım demektir. Hep böyle oldu.

0|0
    0|0
  • vardı bir adam. film izlerdik o pc oyunu oynar ben izlerdim dışarı çıkardık bazen gece içerdik dertleşirdik.15 sene falan geçmiş böyle. o zaman aşık olduğum iyi kötü bir hatun vardı.
    sonra işte uzatmiim
    bu ikisi birlikte oldu

0|0
    0|0
  • samimiyet kalmadıysa uzaklaşırım. özellikle yapmasam bile zamanla daha az şeyimi paylaşırım... sonuç kaçınılmaz olur

0|0
    0|0
  • Hayırrr

0|0
    0|0
  • ne dostu dostmu kalmış piyasada. herkes menfaatine göre hareket ediyor hatta olayı abartıp senin manitana bile sarıyor

0|0
    0|0
  • Bitirmedim ama sogudum.

0|0
    0|0
    • Bir kez soğuyunca bir daha eskisi gibi olmaz sanırım dimi :/

• Aynen bende öyleyim o da öyle sence bitirmeli mi

• Bitirmek en mantikli hareket olur en azindan aklinda tilkiler dolasmaz

• bir cok kez.

0|0
    0|0
  • Bazan

0|0
    0|0
  • Hiç uzatmam iş bu noktaya geldiyse.
    Boy boy laflarimi dizeler,
    Kelimelerimle tekme tokat dalar,
    Kapıyı çeker çıkarım.
    Bir daha da geri dönüşü olmaz.

0|0
    0|0
  • bir arkadaşıma borç para verdim odeme tarihi geldi ben sorun etmedim ama buluşmak için aradıgımda bile açmadı ta 4 ay telefonuma bakmadı

0|0
    0|0
    • Benim ki böyle bir olay değil zaten ortada olay yok benimkinde böyle bazı huylarını farkedip soğumam

• soğumuştum

0|0
    0|0
    • Peki ne yaptın sonra bitirdin mi yoksa bu his geçer mi

• Bitiririm düşünmem bile

0|0
    0|0
    • Bende samimiyetsiz bir ilişkiden se gerçek bir ayrılığı tercih ı

• Ya aynen öyle artık ona karşı içimden gelmiyor peki senin soğuma nedenin ne oldu

• Küsmüştük müsait olmadığım bir zamanda aradı bende müsait değilim kapat dedim bidaha aramam o zaman dedi bende armassan arama dedi 5 ay küs kaldık sonra birgün baktım aramış ben duymadım akşam aradım nevar diye o kadar zaman sonra hiçbirşey olmamaış gibi buıluşalım dedi gittim yanında sevgilisi vardı buda zaten 5 ayda baya değişmiş sevgilisi dhkpc li çıktı Atatürke filan küfredince ben sinirlendim arkadaşımda güya atatürkçüdür sen ne biçim atatürkçüsün dedim böyle bitti hala ara sıra görüyorum yolda yürürken ama umursamıyorum

• Oldu ama devam ettik kapı komşum

0|0
    0|0
  • soğudum epey bir konuşmadık

0|0
    0|0
    • Sonra, ne oldu bu his geçti mi tekrar ısınabildin mi

• Isındın yani tekrardan?

• barıştım çok iyiyis şimdi

• Dostluk muhabbetini taşımayan insanlar insana sıcaklık vermez ki

0|0
    0|0
  • O boyutlara kendin getirmişsin

0|0
    0|0
    • Neden öyle düşündün benim hatam ne sence

• Bitirmem ama uzaklaşırım epey. Artık sohbetler eskisi gibi eğlenceli gelmez, artık o her istediğinde buluşmam, söylediği her şeye inanmam, aramadıkça aramam vs. vs.. He bu da dostluğu bitirir mi? Evet bitirir. Onun da dost sıfatından çıkıp "arkadaş" kategorisine girdiğini görürüz..

Ama ben bazen affediyorum, 2. bir şansı herkes hakeder..

0|0
    0|0
    • Aynen senin dediğin gibi yapıyoruz karşılıklı olarak artık sohbetler eskisi gibi eğlenceli gelmiyor vs ama ben düşündüklerimi karşısına çıkıp çatır çatır söylemek istiyorum böyle çok yapmacık geliyor yapmacık bir samimiyettense gerçek ayrılığı tercih ederim sence bu düşüncem yanlış mı

• Yanlış değil. Bende istiyorum aynı şeyleri. Ama karakterimiz buna izin vermiyor. Yani onlar bizim ağzımıza sıcabiliyorken biz sesimizi çıkarıp da ya şunu şöyle yapma diyemiyoruz. Çünkü dersek kötünün biz olacağını düşünüyoruz, aslında sesimizi çıkarmaya çıkarmaya insanlar bunu benimsemişler her şekilde kendilerini haklı çıkartıyorlar..

Kızlar Ne Diyor 10

• Zamana bırakırım

0|0
    0|0
  • Evet, hemde ne soğuma..

0|0
    0|0
  • Benim de byle birsey var başımda , ne eskisi kadar samimiyim nede araya cok buyuk mesafeler koydum.. simdilik sorn yok

0|0
    0|0
  • Durduk yere soğumadım bir sebebi oldu

0|0
    0|0
  • Soğudum

0|0
    0|0
  • heyır

0|0
    0|0
  • Eee yani

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Hiç dostum olmadı ama arkadaşım dediğim insanların çoğundan soğudum.

0|0
    0|0
  • Bugün soğudum nankör olduğunu gördüm ve noktayı koydum. Olması gereken de buydu

0|0
    0|0
Yükleniyor...