Bir dil bilginizi, bir ruhi fiziki mantık gücünüzü insanlığın hizmetinde ne kadar kullanıyorsunuz?

Bir dil bilginizi, bir ruhi fiziki mantık gücünüzü insanlığın hizmetinde ne kadar kullanıyorsunuz?
Söz sizde..

0|1
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• İnatla sen kullanma, sen kullanınca sapıtıyorsun bir şeyler değişiyor, diyorlar...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zekamı insanlık için kullanıyorum daha ne? Gece gündüz insanlara hizmet için çalışıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Dil bilgimi oda arkadaşlarımdan birine Romanya'lı bir kızı ayarlamasında yardımcı olmak için kullandığım doğrudur :D. Bunun dışında elimden geldiğince maddi manevi ihtiyacı olan herkese din-dil-ırk ayırt etmeksizin yarım etmeye çabalıyorum. Bazı konular hakkında kurulmuş sivil toplum örgütlerine de üyeyim. Çevremde etkinlik olduğu sürece kaçırmamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • "Yaşa ve yaşat" düsturumdur..

Kendi nefsini ıslah etmeyen, başkasını ıslah edemez.. O halde önce kendimden başlarım..

Kendimde fayda gördüğüm şeyleri yaşarım..
    Zaten, dikkatli insanlarında dikkatinden kaçmaz ve hikmetini sorar..
    İlim, talep edende tesir eder..

İşte o zaman bildiklerimi aktarırım..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • İşim bu

0|0
    0|0
  • şu an için kullanmamak için elimden geleni yapıyorum ama insan sosyal bir varlık olduğundan mütevellit farkında olmadan çevremde fayda sağladığım insanlar oluyor bunu engellemeye çalışıyorum şu an bunu yapmak sadece zaman kaybettirir.

0|0
    0|0
  • sadece para için ingilizce lazım yoksa kullanmam. İbadet içinde Arapça gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Gucum yettigince kullaniyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlık adına bir hizmette bulunmuyorum sanırım

0|0
    0|0
  • Ölçmedim en azından insanlığa zararı olmaz

0|0
    0|0
  • neden insanlığın hizmetinde kullanayım ki.

0|0
    0|0
  • Kullanmak için çabalıyorum.

0|0
    0|0
  • Yaptığımız en ufak güzel şey bile insanlığın hizmetinde zaten.

0|0
    0|0
  • Dil bilgimi arkadaşları düzeltmekte kullanıyorum ruhiki, fiziki, mantık, zekiliğimi ise insanlığın yararına olacak olan projelerime harıcıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bana ulaşan ya da benim ulaştığım herkese yardım ederek.

0|0
    0|0
  • yaklaşık olarak hiç :D

0|0
    0|0
  • elimden geldigince ve firsat verildigi kadar kullanabiliyorum.

0|0
    0|0
  • neeey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...