Facede arkadaşlık isteklerini yanlışlıkla sildim ne yapıyım sizce?

ben bir süredir sınava çalıştığım için faceme pek durmuyordum. Kritik noktada bulunan 2 arkadaşım beni eklemişti. Biri sırf meraktan, diğeri de en son ilkokulda konuşmuştuk yani 14 yaşında ve arada 6 yıl geçmişti. Aynı bölgede yaşasakta liseler farklıydı ve denk gelsekte hiç konuşmadık.
Ben bunları bekletiyordum bilerek sınav bitince konuşacaktım. Ana sayfada görünüyordu istekler bende sürekli gözükmesi diye x (çarpı amaçlı olana) bastım ve istekleri reddetmiş oldum. Ben sadece anasayfamda gözükmesin diye yapmıştım hepten silindiğini bilmiyordum. Sizce ne yapıyım ben mi ekliyim geri çok saçma olacak.

Güncellemeler:
önemli bu fikir verin

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Neden saçma olsun ki :) Yanlışlıkla yok saymışsın :)

0|0
    0|0
    • ikiside benimle konuşmuyordu ve bu durumda istekleri kabul eden ben olmalıydım ama şimdi ben istek yollıcam kötü hissettim biraz saçma gibi geldi.
      Birde merak eden arkadaşım sınav sonucumu öğrenmek için geldi ve lys den sonra onunla konuşucam yalnız diğerini şimdi mi ekliyim karar veremedim

• Olmaz tabi ki de :) Rica ederim :)

• Teşekkür Ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• biz ne yapak

0|0
    0|0
    • okuda fikir ver yardıma ihtiyacım var

Kızlar Ne Diyor 1

• Bosver artik

0|0
    0|0
    • ama bu ikisi çok önemliydi yani hele 6 yıl sonra gelenden hiç beklemiyordum. Tartışarak ayrılmıştık

Yükleniyor...