Bu Suriyeliler ne zaman gidecek?

Ben bunlari artik mahallemde görmeye yapısmasina tahammul edemiyorum hani adam yerine koyup bisey yapsan suclu yine bu ulke vatandasi olucak Bu ulkenin bu kadar issiz insani varken bu neyin kafasi benim Arkadasimi 5 lira icin bicakladilar gecen yarin daha buyuk bisey yasadigimda ben bu pisliklerin canini alsam suclu ben olucam Nasil olcak bu isler?

Güncellemeler:
##
√√

1|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Bence gitmeyecekler ya duygu sömürülerinden yemek yiyemez oldum gerçekten kıyamıyorum gelince de masaya illaki üzülünüyor bunları kullanmasınlar abi kurtuluş savaşında binlerce kişi öldü kaçıp dilenen duymadım gelsin çalışsın hamballık yapsın yanlış yazmış olabilirim kelimeyi de amaç hepsini İzmir'e sokmak neden vatandaş yapıp oy alıcak ya gerçekten gitsinler ya bizim ülkemizde savaş çıksa Türk askeri kaçmaz kadınları dahi kaçmaz örneği de mevcut mermiler ıslanmasın diye çocuğunun üstünden battaniyeyi alıp mermiyi örtüyor ve oğlu ölüyor o annenin biz böyle insanların çocuğuyuz torunuyuz başkaları da böyle olsun tek aptal ülke biz miyiz birtek biz aldık yok yani Arap ülkesiyiz zengin ülkeyiz sanki kendi halkının ekmeği yok çocuklar okuyamıyor açlıktan suriyeliye maaş bağlanıyor puansız ünv. Ye giriyor falan ben 12 saat çalışayım gelsin elalem girsin önüme geçsin Hakkı'mı yesin işe bak gitsinler gerçekten çok doluymuşum herhalde her konuya da girdim saçma oldu belki ama sinirlerim bozuluyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir zaman gitmeyecekler elbette.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gideceklerini sanmıyorum artık Arap Türk karışık bir ırk çıkacak ortaya bence. Durum bunu gösteriyor ya tanidigm çok iyi insanlar var ama bence sayıları çok az. Yanı adam herşeyini kaybetmiş malını , mülkünü, sevdiklerini burda da ve hiçbir yerde istenmiyor psikolojileri iyi değil diye dusunuyorm. Kaçtılar da noldu sanki orda burda kayboldular , denizlerde boğuldular, istenmediler. Adam gibi ulkelernde savassalardi barı.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle biz zamanında bu ulke icin Kan döktük hainler basimiza bela oldu.

• Biz aynı durumda olsak emin ol bizi almazlardi hatta bunu ağzıyla diyen kişiler bile var bizi bogazlar oldururlerdi. Turke turkten başka dost yok diye dusunuyorm. Resmen iyiligimize pişman ettiler duruma bak.

• Aynen oyle.

• Nebilim heryerdeler

0|1
    0|0
  • ayn haklısın gitmeleri gerek bizim ülkemizde kendi ülkeleri gibi rahat davranıyorlar ya bu ne rezaletttttttt

0|1
    0|0
  • Daha çok beklersin gitmiyolar kardeşim 5 sene sonra vatandaşlık veriyolarmış asli var yok tam bilmiyorum ama sanırım öyle olacakmış sokakta gevşek gevşek gezmeye devam edecekler yani sinir oluyorum yaa

0|1
    0|0
  • Gitsinler artık istanbula gidemez olduk

0|1
    0|0
  • Valla onu bunu bilmem ama ticaret de bizimkileri solda sıfır bırakırlar ya taş ya taş Allahın taşı onu satıyorlar aşırı uyanıklar ben anlam veremiyorum bizim ülkemizde biz misafir konumunda kaldik

0|1
    0|0
  • Bazıları da zorbalıkla para alıyor insanlardan yahu

0|1
    0|0
  • Ülkeyi begenmisler gitmeye niyetleri yok bilmiyomusun :D

0|1
    0|0
  • Savas var nereyr gifiyolr

0|1
    0|0
  • Ne kadar ırkçısın ya sana ne be yaşasınlar hep senin yüzündekiler yüzünden böyle oluyor onlar

1|1
    0|0
    • Yarin anneni bicaklarlarsa onumde güler gecerim o zaman esitleriz merak etme.

• Bana ne irkcı pislik seni

• Akıl fikir versin sana. Lan canım ülke gitmiş hala ırkçı diyor mal.

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla aralarından iyileride var kötüleride. Ama sadece onların arasında değil. Biz Türk milletininde arasında zaten iyi ve kötüleride yok mu? Gitmelerini istemek yerine onlara doğru yolu göstermek daha uygundur.

2|1
    0|0
  • Yabanci uyruklu sahislar eger turkiyede bir olaya karisirlarsa derhal sinirdisi edilmesi yonunde genelge var tabi cezalarini ccektikten sonra. Buyuk ihtimalle o sahista sinirdisi edilecek. Koskoca adamlar tasi siksa suyunu cikarir ama gelmis ulkemize olaylara kariisiyor. Bunlar vatan hainligi baska bisey degil git ulkenr aslanlar gibi savas sehit ol.. ama karakter yoksunu insanlar, yanlis anlasilmasin kadinlar yaslilar ve cocuklar icin bunlari soylemiyorum onlara kapimiz her zman acik

0|1
    0|0
    • Aynen oyle kadinlari cocuklari istedigi kadar kalabilir onlarda hemfikiriz ama Erkekleri hainlik yapmak yerine savasicak.

• Diyorum savastan kacanin cezasi bellidir az delikanli olsunlar diyecemde olmazlar. Savastan kacip gelip burda hirsizlik tecavuz vs gibi olaylara karisirlar

• Kendi ülkemde yabancılık çekiyorum.
    Geçenlerde vatan caddesinde vergi dairesinin terini birine sormuştum 'syrie syrie' deyip gitti.
    L4n dedim belki tesadüftür birine daha sorayım dedim oda aynını söyledi.
    Artık heryerde Arapça tabelalar var.
    Yakında hepsi buraya gelir tanı ekmek elden su gölden.

0|1
    0|0
  • Kalici onlar artik. Bitti bu ulke umut yok.

0|1
    0|0
  • bizden daha iyi geçiniyorlar orası kesin umarım defolup giderler bizde pkklı ne ise suriyenin pkklıları da onlar ne oldukları belli değil bizim ülkemizde o kadar fakir çocuk varken sağolsun devlet kendi vatandaşına değilde bunlara yardım ediyor

0|1
    0|0
    • Ama bunu dedigimizde biz irkci oluyoruz.

• kardeşim bu benim umrumda değil ben her zaman fikrimi böyle belirtirim karşımdaki de genellikle susar. Çünkü haklı olduğumuzu da o da biliyor kendilerine yediremiyorlar. zaten bunlar bir de bizim ülkenin vatandaşı olacak al başına o zaman daha büyük bela

• Gideceklerini sanmıyorum 2-3 sene daha.

0|1
    0|0
  • gitmez yerleştiler amuk

#VurDumanaGelimana

0|1
    0|0
  • Ne gitmesi? Bizi kovarlar yakında

0|1
    0|0
  • erdoğan gidince

0|1
    0|0