Birisini sevdim diye tüm okul beni konuşuyor. Ne yapmalıyım?

Psikoloğa devam edicem fakat bu okulda devam etmem akıl sağlığım için iyi olmaz değil mi? Oldukça hassasım yemekhaneye gidiyorum her yerde bakıyorlar kantinde de aynı şekilde okul dar oldu.

Güncellemeler:
Ya hor görüyorlar ya utanıyorlar her yere yayılmış.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdin diye mi bakiyorlar yoksa tedavi gordugun icin mi? Sen onu once bir belirle.

0|0
    0|0
    • psikolojik sorunumun olduğunu biliyolar ama ona rağmen uğraşıyorlar zaten. bazı kızlar bana bakıp gülüyor ya da alay ediyor.

• hayır erkek arkadaşım değil platonik sevdim herkes dalga geçiyor

• Anladim. Umarim her sey gonlunce olur.

En İyi Kız Görüşü

• Başını dik tut 8) kendinden emin ol. Doğru yaptığını savun. Bunları, onlara hissettiriyor ve son olarak:Populerliğin tadını çıkar 8) 8) 8) böyle aşkını bile elde edebilirsin belki, hatta o sana gelir 8)
    Durumunu bilmiyorum ama ben olsam öyle yapardım herhalde

0|0
    0|0
    • hayır gelmez istemiyo isteseydi alay eder miydi?

• Allah yardımcın olsun.. Ne diyim. Olayı bilmiyorum ama istersen mesaj atıp anlatabilirsiniz, dinlerim. Ama ben yinede dediklerimi düşün derim :) :)

• Eig için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• salla gitsin

0|0
    0|0
    • bütün okul alay ederken zor olacak yani ellerim kasılmaya başladı seneye yeni birisiyle tanışsam acaba naparlar

• okul niye bu kadar abartılı tepki vermiş

0|0
    0|0
    • ben de anlamıyorum çok saçma değil mi?

• yinede yaptıkları çok saçma bari artık sevmediğini falan söylede peşinden düşsünler

• artık bir şey hissetmiyorum nefret ediyorum diye mesaj attım peşimde değiller ama insanlara kadar yayılmış çok zor durumdayım. daha önce hiç görmediğim insanlar hor görüyor beni.:/

• Hangi devirde yaşıyoruz arkadaş?

0|0
    0|0
  • Çalışın sizinde olsun de. Mu ha ha ha!

0|0
    0|0
  • Arkanı dön ve onlara de ki ; Pu ha ha haha ha Mıhahahhahahaha

0|0
    0|0
    • Okul değişmeliyim değil mi panik bozukluğu falan var. ellerim kasılıyor. kantinde bakıyolar diğer yemekhanelerde haber herkese gitmiş.

• 2-3 mal olsa iyi tüm sınıf düşman tüm fakülte biliyo ayrıca diğer kafedekiler mühendislik fakültesi vs herkes biliyo eğitim fakültwsinden de tanıdığım biliyo nasıl bir iş abi iğrenç bir durum

• kanka doğru diyon ölede fazla abartmışlar ben 7yaşımda beri piskoloğa gidiyorum 20yaşındayım13 sene oldu herkese ben gittiğimi söylüyorum dalga geçmiolar bu sizin okuldaki ruh hastaları nie bu kadar abartmış anlamadım ama hakkatten zor bir durum kanks

• Sende ve ya onda sevmemeye sebep birşey mi var?

0|0
    0|0
  • lise mi?

0|0
    0|0
    • Üniversite. hayır çok saçma değil mi

• İktisadi ve idari bilimler. yok yani derse girip çıkıp eve gelsem iki sene de böyle geçmez ruh hastası gibi utanç içinde

• Utanacak bişey yok tahmin ettiğim gibi üniversitelerdeki en işsiz grupların olduğu iibf seni tenzih ederim çoğunun ettiği lafı dinlemem bile kaldı ki üzülüp kafaya takmacam. Düşünmez ölçmez anlamaz bir dünya suni üniversiteli var o fakültede hiç düşünme salla gitsin.

• salla gitsin milletten sanene senden millete ne salak onlar boşver

0|0
    0|0
  • bir de ver baklim ne olcak

0|0
    0|0
  • Ne biçim okulla ora :D

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen kendine olan güvenini kaybetmişsin boş veeer ne bakıyosun onlara? Seviyosan seviyosun ya Allah Allah! Sen sevdiğin çocuğa odaklan. Rahat bırak kendini. Kasılma bu kadar. Bir gün gelecek tüm bunlar birer anı olacak. Böyle düşün.

0|0
    0|0
    • ona neden odaklanayım? alay edip herkese anlattı beni.

• Bu yaptığı yanına mı kalsın ya? İyi sen utan, çekin o da seninle dalga geçsin oldu canım. Ona odaklan ki kendine gel. O çocuk seni tüm okula rezil olmuşsun gibi hissettiriyor. Tek çözüm umursamıyormuşsun gibi yapman. Rahat olmaya çalış öyle olduğunu hayal et yaparsın

• Normal bir şey bu ama

0|0
    0|0
    • normal mi? dalga geçmelerinin nedeni ne peki? ben arkadaşına söylemiştim o da benimle takıl demişti sonra sırrı herkese dağıttı. :/

• Anlamdim ben de biri birinden hoslanabilir yani ne olacak

• Çok saçma, kendileri okul arkalarında elletiyor sen şurda sevmişsin diye işsiz gibi hepsi seni konuşuyor.

0|0
    0|0
  • tatlım bu senin kıskanıldığın çekilemediğin onlardan üstte olduğun anlamına gelir mutlu olman lazım tam tersi

0|0
    0|0
    • derslerim çok yüksek ama insanlar beni dışlıyor ben buna nasıl dayanayım ki?

• bir yere kadar hatırlanır bir süre sonra unutulur boyun eğersen dedikodu artar sadece

• bir de benim diğer yönlerimi kıskanıyor olabilirler mi? giyindiğim kıyafetlere iltifat ediyodu bu çocuğun arkadaşları. bir de diyolardı sen takıya meraklısın falan.

• ya bazı okullar salak oluyor bend eokulun ilk zamanları çok kavga ettim :D

0|0
    0|0
  • Okul nereden biliyor? sen kendin çok mu belli ediyorsun yoksa herkese anlatıyor musun?

0|1
    0|0
    • yok çocuk anlatmış herkese herhalde ben 3-4 kişiye demişimdir anlamıyorum nasıl bir şey bu onlar yaymış.

• Çocuk anlattıysa baya kendini birşey sanan havalı tiplerdendir senin üzerinden prim yapıp gündeme oturuyor o yüzden boşver kaç yaşında olursa olsun tipik ergen erkek modeli. Bu şekilde yaparak hem egosunu tatmin ediyor hemde seni eziyor işte

• yok ya dik yürü gül geç sonuçta kimsenin hayatına kimse karışamaz bikaç gün sonra unuturlar zaten

0|0
    0|0
    • ama tüm okul nasıl dayanıcam buna tüm sınıf düşman tüm fakülte biliyor ayrıca yemekhanede öbür yemekhanelerde her yerde bakıp bakıp alay ediyorlar. :/ 2. senem bitti başka okul ruh sağlığım için iyi olur herhalde?

• ya sen benim dediğimi yap bence ama sen bilirsin

• yani tatil girerse unutulur mu bilmiyorum ama kafayı sıyırmak üzereyim hocalar da okul değiştirme taraftarı. nasıl yürücek böyle 2 tane arkadaşım var fakültenin gerisi diğerkiler dahil hepsi bana bakıyor.:/

Yükleniyor...