Biri yolda yürürken sevgilinize laf atsa?

Gece vakti evinize giderken biri sevgilinize ağır bir laf attı siz yanındayken. Tepkiniz ne olurdu?

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• aslanlar gibi yerim dayağımı

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Laf atan olmadı da şehvetle bakan bir yosmayı baya bir dövmüştüm avuç avuç saç aldım hatıra olsun diye: )

2|0
    0|0
    • Helal :)

• @didaysi sen yokken bunlar ciddi ciddi beraber oluyo olmasn?

• yok kız sevgilimin tipi değil bide kızdan ciddi nefret ediyor sevgilim öyle kardeşim tipleri sevmez kendi söylüyo zaten kızın bide sevgilisi varmış zaten bacım işte aklıma geldikçe deliriyorum vallahi benim herif büyük öyle çoluk çocukla uğraşmaz

Erkekler Ne Diyor 24

• Gaza gelmem. Mantıklı davranmak, bulaşmamayı gerektirir. Kavga etmek ise onları ciddiye almak demektir.

1|0
    0|0
  • Duruma göre. Simdi kavga etswn kizda zor duruma girer. Ama ben varken yanimda erkekte olsa fiziksel hicbir zarar veremez, en azindan hücum yettiği kadar olmadi beraber dayak yeriz

1|0
    0|0
  • Ben kızın yanındayken hiçbir erkek laf atamaz atıyorsa ya sarhoştur ya da yürek yemiştir. Gece vakti mobeselerin olmadığı ortama çeker bütün günün stresini alırdım ondan bir nevi ter atardım :) sonra sırada kıza gelirdi şıllık sen buna kırıttınmı da bu sana laf attı derdim onuda muhakayese ederdim sonra eve giderdik.

1|0
    0|0
  • herkes döverim diyecek biliyorum ama dayak yiyip gidecekler :) :)

2|1
    0|0
  • Değil Kız Arkadaşıma, Kim Olursa Olsun Fark Etmez. Belki Dayak Yerim Nitekim İz Bırakırım.

1|0
    0|0
  • Sevgilimi saklayabileceğim bir yer varsa onu götürür sonra hesaplaşırım. Ama gece karanlığında kalabalık bir grupsa, kavga edersen ve Bruce lee değilsen dayak yersin. Daha önemlisi yanındaki kıza zarar verebilirler , görmezden gelirim.

2|0
    0|0
  • Sevgilimi hemen uzaklaşması konusunda uyarırdım ve laf atanları hastanelik edene kadar döverdim.. Ahh. Neyse ki sevgilim yok

1|0
    0|0
  • Ya herro ya merro.

1|0
    0|0
  • :) bir yüzüm melekken bir yüzüm şeytandır :) bayana el kaldırmam ama erkeğe de acımam :) anlamışınızdır durumu :)

1|0
    0|0
  • Doverim

1|0
    0|0
  • Olumunu hazirlar

1|0
    0|0
  • Yanimda kiz varken hic birisiyle kavga etmem. Zaten herif yanimdaki kiza laf atabiliyirsa o onun ayibi. Dua etsin sadece yalniz bir yerde denk gelmeyelim

0|0
    0|0
  • Öyle bir durumda yanımdakinin sevgilim veya başka birisi olması farketmez.. Dayak yiyeceğimi dahi bilsem girerim ki kolay kolay boş gezmem en kötü bende hasar bırakırım..

1|0
    0|0
    • Arkadaşın olsa bile mi?

• Kesinlikle arkadaşım olsa bile hayatımdaki insanların hepsi değerli benim için..

• Cinayet sebebi

1|0
    0|0
  • Dayak yiyeceğimi bilsemde dalarım :D

1|0
    0|0
  • Kızı eve bırakır dönüp onu gömerim

1|0
    0|0
  • arka cepteki muştayı kemerdeki sustalıyı kullanmak zorunda kalırım malesef :(

#VurDumanaGelimana

1|0
    0|0
  • S. kerm belasini

1|0
    0|0
  • direk dalarım

1|0
    0|0
  • Hali hazırda sürmene bıcagim hep vardir ;)

1|0
    0|0
  • cümlesini bitirmeden o lafını cıktıgı yere sokarım!

1|0
    0|0
  • dövebildiğim kadar döverim :D

1|0
    0|0
  • eğer çok ağır bir laf etmemişse umursamam
    yok ağır bir söz ederse ALLAH ne verdiyse

1|0
    0|0
  • seslenmeden yoluna bakmak en güzeli. yoksa gazetelerde ertesi gün manseti olmak istemem. ya bicaklarlar ya da cekip vururlar. Bizim millet piskopat!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• laf bana atılmışsa eşimin sesini çıkarmadan yoluna devam etmesini isterim... malum etraf psikopat kaynıyor ikisinden biri elini kana bulamasını istemem. ama lafı kocama atmışlarsa mahalle karısı gibi çirkefleşirim

1|0
    0|0
  • Tabiki kavga ederdm saçından tuttugm gibi.. Sinirlendirmeyn insanı ya durduk yere sevgilm yok biseym yok :D

1|0
    0|0
  • kafayı çakardım zilliye

2|0
    0|0
  • Bir ahlaksız yüzünden, adamın başını zora sokturmam. Dayak atacak ya da yiyecek farketmez, dayak atsa bir dert, yese bir dert. Çekerim onu oradan.

1|0
    0|0
  • Muhtemelen farketmem biraz leylayım

1|0
    0|0
  • Koma sokarim açık ve net tabi sevgilim de korkak biri değilse birlikte döverdik

1|0
    0|0
  • o kızı parçalarım ne dedin sen diye :D

1|0
    0|0
  • Gider ağzına mıçardım

1|0
    0|0
  • taş atarım :D

1|0
    0|0
  • Kan çıkar :D

1|0
    0|0
  • Ben erkek olsaydım , sevgilimi taksiye bindirirdim peşinede laf atanlara binerdim 😈😈👿👿👿

1|0
    0|0
  • Hoşt köpek.

0|0
    0|0
  • gece vakti sokakta ne işimiz var

0|0
    0|0
Yükleniyor...