Arkadaslar lutfen yardim edin çok kötuyüm kendimden nefret ediyorum?

Öncelikle merhaba ben facebookta birisiyle konusuyordum fake bir hesap beni tehtit etmeye basladi bende engelledim baska hesaplardan geldii ve tehtit etti bende ciplak fotoraf istedi ben atmiycem dedim cok tartistik cok korkttum dusunemedim salakligima geldi ve ciplak fotoraf attim kafayi yemedim resmen bir süre gecti ben anneme dedim ama yalan soylemek zorunda kaldim o fotoraflar benim degil dedim anneme. digruyu soyleyemezdim annem cok uzulurdu cok kizardi ve annemle. savcılığa gittik savciligida yalan soylemek zorunda kaldim arkafaslar lutfen dalga gecmeyin sizce annem dogruyu soyliyimmi ama. digruyu söylersem cok uzulur ailemden cok utaniyorum biyle birsey nasil yaparım diye kafayi yiyorum hergun agliyorim litfen yardim edin çok caresizim ne yapacagimi bilmiyorum çocuk hesabinida dondurmis sizce bulunur mi o fotoraflar benim oldugum cikarmi cok kotuyum ölmek istoyorum boyle bir hata yaptigim için yardim edin lutfen

0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Git söyle doğruyu onlar senin ailen seni her şekilde kabullenirler bir hata yapmışsın canından önemli mi ki çabuk olda o pislik bir yer de yayınlamasın

0|0
    0|0
  • Fotoğraflarda yüzün belli mi?

0|0
    0|0
    • Yok yüzüm belli değil

• Zaten o yüzden anneme soylemdim uzulmesin diye ama savciligida oyle dedim yalanim cikcak diye korkuyorum

• Çıkma ihtimali de var nasıl diyceksin aratırlar belki fotoğrafı fake çıkmaz ise

• Atmadan önce niye polise gitmiyosun beni tehdit eden var diye hiç değilse adamı korkutsaydın hemen niye pes ediyosunuz

1|0
    0|0
    • Ne biliyim ya bir anda oldu 😥

• bir daha böyle yapma sakın. Mesajları bile silme seni polise savcılığa vericem de inanmazsa verirsin suç bu çünkü dikkatli ol kimsenin tehdidinden korkma

Yükleniyor...