Böyle bir şey yaşadığınızı hayal edin. Ne yapardınız?

Böyle bir şey yaşadığınızı hayal edin. Ne yapardınız ?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kızıma kendimden verebileceğim en iyi anıları verirdim. Kalan kısa ömrümde ona unutmayacağı babasıyla aklına kazınmış bir kaç parça, büyüdüğünde aklına geldiğimde gözlerini sulandıracak sayılı bir kaç anı sadece. Gider ayak ben ölüyorum kızım senin gelin olduğunu göremeyeceğim diyerek bencillik yapıp kızımın psikolojisinin içine edip ona hatırlayacağı karamsar anlar bırakmazdım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Üzücü bir durum.. kişinin yerinde ben olsam böyle bir şey yapmazdım. Çünkü bu davranış kızına mutluluktan çok üzüntü vermiş gibi görünüyor. Önemli olan An'ın, anıların değerini bilmek ise daha farklı şeyler yapılabilirdi.

0|3
    0|0
  • Bu fotografin baska bir yorumunu gormustum onyargilarimiz olmasa ne kadar guzel olurduk biz.. Bir babaydi kizini olmeden gelinlikle gormek isteyen oysa sosyal medyada, genc yasta yasli bir adamla evlendirilmeye calisan bir kiz cocugu olmustu.. Keske uzerindeki yazi olmadan bu fotograftan ne anladinjz diye soru sorsaydiniz gercekten ilginc olurdu merak ettim dogrusu yorumlari..

0|1
    0|0
  • Çok zor bir durum.😢

0|2
    0|0
  • Kötü yahu

0|2
    0|0
  • Ağlatmak mı istiyorsun vukuf?

0|2
    0|0
  • Saçma.

0|1
    0|0
  • Hangisinin yerine kendimi koyacagim bilemedim 😳

0|2
    0|0
  • Çok özel bir anı olmuş ama kız çok üzgün görünüyor

0|1
    0|0
  • Bu fotograf farkli seyler icin kullanilabilir.. onun icin inanmadim bu hikayeye ne diyeyim :)

0|1
    0|0
  • Yerinde olmak istemezdim

0|1
    0|0
  • üzücü

0|2
    0|0
  • Bu baba zaten yaşlı 😄😄
    Kanser olmasa ne olur..

0|1
    0|0
  • Allah korusun :/

0|1
    0|0
  • iyi hoşta o yaştaki bir kıza "evlendiğini görmek isterdim ama öleceğim onun için gelinliği şimdi" giy demek ne kadar etik...

0|1
    0|0
  • Çok üzücü ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Boş işler

0|1
    0|0
  • böyle bir baba olmak istiyorum. tek düşündüğüm bu.

0|1
    0|0
  • Hayal edemedim.

0|1
    0|0
  • son görev dedikleri bu sanırım, koca yürekli adam elden anca bu gelirdi bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...