Erasmusla viyanaya giden ve orada tecavüze ugrayan 21 yasindaki türk kiz ögrencisi?

Yukarda okudugunuz gibi. Erasmusla viyanaya giden 21 yasindaki türk kiz ögrenci 16-17 yaslarindaki 3 afgan mülteci tarafindan tren istasyonu tuvaletinde tecavüze ugradi. Bu olay 22 Nisanda oldu. Inanmayanlar gazetelere baksin.
Simdi bu olay bizim ülkemizde olsaydi sözde vatansever laikler hemen ortaya cikar ülkemize hakaretler yagdirirdi hatta isi siyasete baglayip hükümete bile suclarlardi ve cogunun hayatlarinda hic görmedigi avrupayida öve öve bitiremezlerdi.
Peki buyurun bakalim avrupanin göbeginde bu olay yasandi ve ütelikte bir türk tecavüze ugradi.
Sizin bu konu hakkinda görüsleriniz nedir?

1|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Haklısınız.

0|0
    0|0
    • hakli degil

• dusunmek lazım neden tecavuzulerinm%90 (liaklik karsıtı )
      afgan suriyeli arap akp ye oy veren tipler ensar vakfi cocukları cami imamları :)
      ya da sen bu soruyu neden kendini gizlyerek soruyosun. yoksa burada 16 17 yasında kızara attıgınmesajalrdan dolayı kimliginin acıga cıkasndamı korkuyosun

• bide kufur ediyoı sen once gizli kullancıdan çık oyle ver :) bakalim vere biliyormsun

En İyi Erkek Görüşü

• Mülteciler avrupanin basbelasi. Uyum yok düzen yok asayis olaylari artti. Hepsi sinirdisi edilsede millet rahatlasa. Hicbiride savastan kactigi yok. Adamlar burda calisanlardan daha rahat yasiyor. ekmek elden su gölden. ah merkel yaktin avrupayi. anasini si*ktin.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Malesef üç beş afganistanlı mülteci. Şehirde farklı koruma yöntemleri alacaklrmış herhalde kolay koşay olmayan bir şey. Kızın kafasını klozete vrmuşlar etkisiz hale getirmek için insan değil bunlar insan değil. Allah belalarını versin

0|0
    0|0
  • Zaten ya afgan ya suriyeli cikiyor bir avrupali gormedim hic bunu yapan

0|0
    0|0
    • işte o afganda o suriyelide ensar vakfi tecavuzcusude laiklik karsıtı burada diyo ki

sopruyu soran.. (bak orada insalr bizine istedıugı gibi tecavuz ediyor biz etikmiortalgi ayaga kaldiriyorsunuz

okadar da delikanli ki bu soruyu sorarken kenini gizliyor

• soruyu soran bu işler ruylarında erscort kadınları soyle etim boyle ettim diye başlık soru sormaya benzemez :) bileme anlatabildim mi :) GOÇ seni

• sen oyle bir delikanli adamsın gizlisi bir kere adam olsan azıcık cesret olsa su soruyu gizli kullancı ile soru sormassın ama sen sen oyle bir goç sun ki :) su soruyu bile gizli soruyosun

Erkekler Ne Diyor 11

• 3 afgan mülteci tecavüz ediyor ve sen laiklere vatanseverlere gider yapıyosun zaten sorun zihniyette insanlarda ülkelerin bölgelerin bir önemi yok avrupanın göbeğindede olsan 3 afgan mültecinin bulunduğu yer sorunlu bir yerdir bu ülkedede sen ve senin savunduğun zihniyetteki insanların o 3 afgan mülteciden bir farkı yoktur avrupayı güvende kılan rahat huzurlu yaşanılabilir yapan gerçek avrupalı halk bu ülkeyi güvende kılan rahat yaşanabilir bir yer yapan laik insanlardır avrupa mültecilerden bu ülke yobazlardan temizlenirse ancak yaşanılabilir bir yer olacaktır

0|1
    0|0
    • senin gibi yobazlardan temizlenirse evet yasanilabilir. ;)

• peki devaminda ne oldugunu biliyor musun.
    hıc arastırdın mı o 3 afgan sua n neredeler

avusturya hukumeti o muletciler için ne karar aldı bilgin var mı

bak ekikız arkımdan aldıgım bigleri aynen katiyom 3 affan Şu an içerde (olması gereken yerde) pazar ctesi gunu viyada yuruyus duzenlenmiş
    bu multecilerin ukedne gonderilmesi için

0|0
    0|0
    • ekran klavyesinde sorun oldugu için tam yazamadım

ama oranın hukumeti o 3 afganın için ve diger multeciler için gerekeni yaptı

• en azından kendifimi gizlemiyorum
      sahte delikanli :)
      erkek niye gizliisn bakim sen

• seni gidi goç seni :)

• Bu güzel araştırma : Avrupa ve amerika sevicilere gelsin :
    Dünyada ki tecavüz oran sıralaması İlk 10 :
    www.uludagsozluk.com/.../

0|0
    0|0
  • Bende vatan sever bir laik olarak tecavüz olaylarında asla vatanıma hakaret etmedin.
    Lafım yapana ve yaptirana erkek çocuklara tecavüz edenleri savunan zihniyeti lanetlemek norma değilse diyecek bir şey yok. hem tecavüzcü perde afganmis baksana en koyusun dan müslüman da geciniyorlardir.
    Hüseyin üzmez muslum gündüz gibi

0|0
    0|0
  • Avusturya'nın başkenti Viyana'da olduğu doğru bunu yapanlar 3 tane Afganistanlı mülteci çomarlar zihniyet belli

0|2
    0|0
  • dediğin gibi yine müslüman müslümana etmiş ortada 'gavur' göremiyorum

0|1
    0|0
  • Oha kizdaki talihsizlige bak sevmiyorum abi Afgan Arap vs ülkemizde nde defolup gitsinler cahil köpek surusu hepsi

0|0
    0|0
  • evet evimin yakininda oldu bende viyanadayim

0|0
    0|0
    • Madem viyanadasiniz kac türk cikipta protesto yapti? eger türkiyede bir avusturyalinin basina böyle birsey gelse Laikciciler hemen kosardi sokaga elin yavurunun hakkini aramaya. Türkler neden cikmiyor? Niye savunmuyor vatanadaslarini? Hani milliyetcilik anlayisi?

• kimse yapmadi protesto felan bende bilmiyorum neden ama yapmadilar

• Ulan içim yandı be keşke o o. rspu çocuklarını bana verseler de t. şşklarını ezsem

0|0
    0|0
  • Şaşırmam araplar kürtler pistir ! ALLAH onları kahrestin.

0|0
    0|0
  • Seninde olayı laiklere baglaman çok gülünç. Tecavüz edenler afgan ve muhtemelen müslümandır. Dünyanın her ülkesinde olan aylar bunlar. Yalnız bir seyi unutma laiklere laf soylerken, bu ülkede laikler zamanında zina yasal olarak suçtu, şimdi değil. Senin savundugun zihniyet yaptı bunu.

0|1
    0|0
    • Sen bu kafayla fazla yasamazsin dikkat et. DYP yillardir iktidardaydi, kac kisi zin ayaptida iceri girdi? Git biraz arsivleri arastir. Iste bu laik zihniyet ancak camur atmayi bilir kendi pisliklerini görmeyi kabullenemez ;)

Yükleniyor...