6 aylık hamile kadının 'hamileyim yapmayın' dediği halde karnını tekmelemek nasıl bir vicdan nasıl bir insanlıktır ya?

Olay, dün saat 22.00 sıralarında kent merkezinde Kemerköprü Mahallesi’nde meydana geldi. 6 aylık hamile Öznur ve eşi Gökhan Dağdelen, köpekleri ile gezmeye çıktı. Gökhan Dağdelen’in tasmasından tuttuğu köpek, kaldırımın kenarında sohbet eden 5 gencin yanından geçerken havladı. Gençlerden alkollü olduğu iddia edilen 20 yaşındaki Ç. Ç., köpeğin arkasından giderek sevmek istedi. Ancak çift durmayarak hızlı adımlarla yürümeye devam edince, iddiaya göre Ç. Ç. çifte küfür edip tepki gösterdi. Çıkan tartışma kavgaya dönüşünce, Ç. Ç. ve arkadaşı 21 yaşındaki Z. Y., Gökhan Dağdelen ve eşini tekme tokat dövdü. Çift, aldıkları darbelerle yere düştü.

Ayaklarını kırsalar böyle itlerin az. Sizce ne ceza verilmeli?

0|1
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Allah ne verdiyse girişecen onlara enaf dayağı lazım onlara dondurma kaşığı ile levye dövcen onları muşta ile suratına estetik operasyon yapmak lazım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kocası da adam değilmiş koruyamamış karısını. Cok sinirim bozuldu

0|0
    0|0
    • Kalabalıklarmış kocasıda dayak yerken karım hamile yapmayın demiş ama öyle dedikçe daha çok tepmiş karnına itler

• @nisanyagmuruu88 Saçma yorum yapmayın lütfen. Bir erkeğe 5-10 kişi dalınca, o erkek karısını nasıl koruyabilsin? Siz hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz, koca olan erkekler Cüneyt Arkın mı, Kara Murat mı ki kendisine saldıran 5-10 kişiye rağmen karısını koruyabilsin? Nasıl bir düşünce sisteminiz var kanlamıyorum. Kadının kocasının haksız yere günahını alıyorsunuz, olayı gördünüz mü ki karısını ve çocuğunu koruyamadığını söylüyorsunuz. Lan erkeklerin büyük kısmı karısını ve çocuğunu korumak ister. Niye korumak istemesin? Burada sadece 1 tane adam olmayan kişi var. Adam olmayan kişi kadının kocası değildir. Adam olmayan kişi, kadının kocasının adam olmadığını söyleyen kişidir.

Erkekler Ne Diyor 27

• Öncelikle Allah belasını tez elden versin. Ama davanın adam öldürmeye teşebbüsten açılması lazım. Savcı şimdi en fazla daptan dava açıcak yarın dışarda. Adaletten korkmayan maneviyatsız böyle caniler çok çoğaldı lanet olsun.

1|0
    0|0
  • Kafasına sıkmak lazım böylelerinin.

1|0
    0|0
  • Okudum o haberi internette! Rezil herifler! İnsanlık bitmiş...

1|0
    0|0
  • direk kafasına sıkıcaksın

1|0
    0|0
  • Kameralar önünde baska zaman olsa silah bicak sopayla halk saldirir onlari iyi bir benzetirdi ama nedense bu tür olaylarda kamera felan olmayinca gören olsada sesini cikartmiyor.
    Bizim milletin kahramanlik duygusu kabarmiyor bu ser efsizlere karsi.
    Kirilmadik kemiklerini birakmayacaksin iyice bir döveceksinki birdaha ders olsun onlara,..

0|0
    0|0
  • Adam öldürmeye teşebbüs, doğmamış bir çocuğa kast etmek, onun geleceğine müdahil olmak. Amerika'da olsa idamla falan yargılanabilirdi eyaletine göre..

0|0
    0|0
  • İşte bizim yasalar çok kötü olduğu için doğmamış bebek vayandaş sayılmıyor ve görürsünüz ufacık ceza ile yırtarlar.

0|0
    0|0
    • İnşallah öyle olmaz

• Bilele veya istemiyerek diye bir olay yok ikisindede ceza var. Birisi daha hafif benim demem istediğim doğmamış bebesi saymıyorlar.

• Ne ceza versem içim sogumaz bu itlere

1|0
    0|0
  • Hamile kadına el kaldıran şerefsiz erkekler idam edilmeli.

0|0
    0|0
  • Bu itler adliyenin ön kapısından girip arka kapısından çıkacaklar. Alacakları ceza para cezasına çevrilecek. Bu ülkedeki en büyük problem adliyelerdir. Adalete güvenim yok.

0|0
    0|0
  • Sokaklarda alkol alıp millete bulaşıp rahatsız edenleri öldüresim geliyor.

0|0
    0|0
  • Ben artık bu tip yürek burkan haberleri okuyamıyorum. Nasıl bir vicdandır anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Hadım etsinler 15 sene de hapis.

1|0
    0|0
  • kasten öldürmeye teşebbüsten yargılanmalılar..

0|0
    0|0
  • aleme ibret olsun diye kadınların eline verip meydan dayağı attırmak lazım yaşamasınlar, neyse ağzımı bozmıcam kandil gecesinde

0|0
    0|0
    • Bozma bozma boşver

• O yüzden boşver dedimmm

• İnsan değildir onu muhtemelen yapan hayvanda değildir bence çok farklı bir ucube çok farklı bir şerefisiz kardeşim. #kadınaşiddetehayır

0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca 3 öğün beş vakit falaka

0|0
    0|0
  • 2 kişiyi öldürmeye teşebbüsten yargılanmalı bence

0|0
    0|0
  • Iste boylelerine iskence getirilmeli !!!

0|0
    0|0
  • asmak kesmek kelle uçurmak lazım.

0|0
    0|0
  • Ne kırması diz kapagindan vuracan baltayı o. çocuğuna

0|0
    0|0
  • İlaç verip felç edeceksin böylelerini

0|0
    0|0
  • bence aynı şekilde dövülerek