Bursaya yeni geleni nerde gezdirmeli?

Ya arkadaşlar bir yardımcı olun nereye götürebilirim bende bayağıdır bursadayım ama kararsızım bana fikir verin lütfen

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gelecek kişi deniz den uzak bir şehirden geliyorsa Gemlik güzeldi en son 20-25 yıl önce geldim şimdi nasıldır bilmiyorum da sohbet edip kafa dinlemek istiyorsan yeşillik sakin bir yere götür karnı gelen kişi açtır yöresel yemek yapan iyi bir yere götürebilirsin Not: Bursayı bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Türkiye'nin bir ucundan geliyor temelli taşınıyor. Tabi ilk önce güzel yemek yiyebileceğimiz bir yere götürmek istiyorum gittiğimizde iyiki geldik diyebilsin

En İyi Kız Görüşü

• Beni de gezdir hafta sonu inşallah Allah'ın izniyle oraya geleceğim olursa iş için geleceğim.

0|0
    0|0
    • gel ben gezdıreyım senı

• ozelden yaz bana her yere gelırım ben sen nerde olucaksın yerı bıldır yeter

• Ben yeni üyeyim gizli üye iş için geleceğim demişti ona cevap verdim sanırım yanlış oldu

Erkekler Ne Diyor 5

• gezcek yer cok ulu camı var heykel var setbası var zafer plaza var anatolıum var carfuur var botanık park var uludağa var kent meydanı var luna park var varda var hepsını saysam sayfa yetmez sen tam olarak nerdesın

0|0
    0|0
    • Merkezdeyim oda merkeze taşınıyor gezilir yerler oralar oturup sohbet edeceğimiz yerde olmalı

• kent meydanı zafer plaza var heykel tarafta yer cok setbasıda olur o taraftada guzel yerler var

• evet yanlış olmuş şimdi fark ettım kızın yerını meşgul etmeyelım dıye kendı yerıme yazıyorum

• cafe tarzı bir yer mi gezilecek tarihi bir yer mi

0|0
    0|0
    • Tarihi yer düşündümde önce bir yemek yiyelim diyorum

• bak bursanın iskenderi meşhurdur heykel de iskenderci var herkes sıraya girer ama biraz cep yakar ulucamii taraflarında çınar falan var yine heykelde oturup orada yenilebilir.
      Gezilecek yerler olarak yemeğinizi yedikten sonra ulucamiye götür daha sonra tophaneye çıkın osman gazi orhan gazi türbelerine uğrayın oradan yeşil camii ve türbesini ziyaret edin oradan emir sultana gidin. Başka merkezde ördekli kültür merkezi var eski hamamı cafe ibi yaomışlar bir osmanlı çayı için. inkayada büyük ağaç var onu ziyaret edebilirsiniz :D aklıma bunlar geldi

• Gezilecek çok yer yok Bursa'da Ulucami ve eski hanlar dışında

0|0
    0|0
  • Ulucami'ye götür

0|0
    0|0
  • Once evi gezdir sonrasina bakarsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...