Kapat

Ağzı bozuk "insanlar" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazı, Ağıza alınmayacak hakaret eden insanlar" insanlar" hakkında düşüncem :
acıyorum. Gerçekten. İyi bir aile eğitimi almayan öfkesine hakim olamayıpda kin ve nefretini bu şekilde yansıtanlar bence etrafındaki sevgisizlikten ve ilgisizlikten dolayı bunu yapdıklarını sanıyorum. Empati kuramıyan ve merhametsiz olan + pis hareketlerde bulunan insanları zaten ciddiye almıyorum ama sadece kafama bir soru işareti takılıyor, bunlar ne yaşadıda böyle bir canavar oldular? Allah yardımcıları olsun. İnşallah tez zamanda akılları başlarına gelir ve düzelirler.
siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş arasında samimi ortamda şaka maksatlı küfrederim ama topluma açık, public yerlerde asla etmem. Bana göre bunu yapan kişi edebini adabını bırakmış çıplak sokakta geziyor gibidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağzı bozuk olanın ruhuda bozuktur ve böyle terbiyesizlerin kolay kolay düzeleceklerini hiç sanmıyorum. Hayatlarının merkezi küfür olmuş resmen. Toplumda nasıl aciz göründüklerinin farkında değiller, nasıl itelendiklerinin farkında değiller. En kötüsü Allah'a küfür edenler. Acıyorum. Yazık. Allah ıslah etsin.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sadece ağzı bozuk insanlar değil aynı zamanda yere çöp atan tüküren ve başkalarının hakkına saygı göstermeyip haram yiyenleri de ALLAH hidayete erdirsin yola gelmeyenleri kahretsin...

1|0
    0|0
  • Benim ağzım bozuk değil ben normalde konuşmam bile. Ama insanlar o kadar sığ ki. Bİrşey anlatmak isterken önce güzel güzel anlatıyorum. Bakıyorum 10 saniyelik cümle için 10 dakikamı vermişim bende artık anlatmıyorum. Küfür ediyor geçiyorum. Metroya biniyorsun adam ağzına almış sakkızı şişirip şişirip patlatıyor. Konuşmuyorum küfür ediyorum konusunca ters tepki alıyorum küfür edince bişey demiyor bazen özür bile diliyorlar. Mesela evden çıkmışım bbende gastrit var miğdem bulanıyor birde sabah sabah dişi fırçalarken azcık yuttun mu yemek yiyene kadar kıvranırsın. Adam ğörrtt diye genizden getirip yere yapıştırıyor. Ne konuşcam ya mal şerefsiz piçi diyorum geçiyorum naapim. Dediğim gibi ben küfrü sevmem etmemde, küfür ettirirler, küfürü sevmiyorum ağzıma ykaışmıyor ama damın üzerine çok güzel oturuyor o küfür :)

0|0
    0|0
  • Saygısız olduklarını

1|0
    0|0
  • Yorumlara baktım da sanki hepiniz küfür nedir bilmeyen ve kullanmayan İngiliz asilzadesisiniz ha.. en kötü bişeylere koyup geçiyorsunuzdur. Bide ben küfür etmiyorum sadece mal falan diyorum diyenler var.. onlar ayrı bir mal zaten.. trafikte birden önüne kıranlara, insanları yok sayıp hak yiyenlere, hastaneye ya da devlet dairesine gittiğinde cins cins davranan memurlara, yayında bir bayan varken bayana kenardan öküz gibi bakanlara, sağda solda karıya kıza laf atanlara küfretmeyip de napayım?

0|0
    0|0
  • Pek ilişki kurmam onlarla ben

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir aile eğitimi aldım ama ağzım bozuk. Bunun canavarlıkla bir alakası yok. Iki kelam küfür ediyorsak suç mu mk.

0|0
    0|0
    • Kendi çapında etmek başka başkasına hakaret etmek başka

• Burada da o hakaretleri isteyen bir suru gerizekali var.

• Normal karsiliyorum. Dogal insan olarak goruyorum. Gerisi yapmacik...

0|2
    0|0
    • Birisi sana küfür etse doğalmk karşılarsın?

• Sebepsiz kufur ederse. Ettigi kufuru uygulamali onda denerim. Ama samimi bir arkadassa dogal karsilarim

• insana yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Banane ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • benimde agizim biraz bozuk😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Gerçekten çok sinir bozucu iğrenç insanlar öyle insanlardan nefret ediyor ve uzak durup asla seviyelerine düşmüyorum

1|0
    0|0
  • Küfürden ve ağzı bozuk insandan nefret ederim

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum küfür eden erkeklerden ve kadınlardan hele iki kat nefret ediyorum bayansın ya sen nasıl kendine yakıştırırsın iğrenç

1|0
    0|0
  • Bazı kişiler var ki, seni sinirlendirip küfür edecek hale getirir. İnşallah Böylelerine deng gelmezsin

1|0
    0|0
  • Kendide bozuk.

1|0
    0|0
  • Olabilir yani bu kadar ağır elestirmene gerek yok rahatsız edici değilse nerde nasıl davrancağını biliyorsa düzelebilir bu

0|1
    0|0
  • Allah hidayete erdirsin benden uzak Allaha yakın olsunlar

0|0
    0|0
  • Insan degiller.
    Haklarinda dusunmeye degmez.

0|0
    0|0
  • Katiliyorum cok dogru soyledin. Zavalli insanlar onlar

0|0
    0|0