Makyaj iyiki varmis?
Yoksa bu kiza dogal haliyle kim bakardi😃
O degilde beyler tehlikenin farkinda misiniz

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslında çirkin kız, kadın yoktur hayatta sonuçta hepimizi yaratan Allahtır 😊
    O kadar makyaj yapmış ki hiç doğal bir görünüm yok ortada.. Artık ne yazıkki çöp atmaya çıkarkene makyaj yapan kızlar var bu devirde.
    Kızın yüzü o kadar zarar görmüş ki onca makyajdan farkında bilene değil.

0|1
    0|0
  • O neydi gız😂😂

0|1
    0|0
  • Değilmi

0|1
    0|0
  • Siz sürekli boya küpü gibi kızların pesinden kostugunuz icin tabiki siz ozendiriyosunuz kadinlari makyaja. Dogal olan kizlara yonelseniz zaten evlenmeden once hamama goturmenize gerek kalmaz.

0|1
    0|0
    • Birincisi makyaj yapan insan kendini mi kandiriyo yoksa bizimi onu anlamadim. ikincisi ben makyajli kizlardan hoslanmiyom zaten dogal hali iyi

• Evet ama kadin baya bir farkliydi makyajli haliyle. hakli adam aslinda😄
      bir tanede estetik ameliyat olan vardi. adam cocuklar anne ve babaya benzemedigi icin karisindan suphelenip dna testi yapmis. tabi cocuklar onlarin. fakat kadin baya bir ameliyat geçirmiş adam bosanma davasi acmisti yanlis hatirlamiyosam😊

• Evet onu da biliyorum 😃 isiniz zor artik kadinlar her yerlerine estetik yaptirmaya basladilar

• Bu kız makyajsiz çıksa akıllı erkekler bakar saf erkekler sadece makyajlı olanları güzel görür detaylara bakmayı bilmez. ben bir kız makyajliykende çirkin güzel analizi yapabilirim
    Mesela akıllı bir erkek bu kızın makyajsiz haline bakar çünkü sol resime bakınca güzel sekilli dengi guzel gözleri olduğunu görebilir buğday sarı renk çok güzel bir cilt rengi var ayrıca burnu güzel dudakları hala güzel sadece ışıltı yok çünkü fondetonle parlatilmis pürüzsüzzlesmis bir cilt yok doğal ve bu solukluk normal yani akıllı biri bunu bilir ve bu kızı soldaki haline sokakta görüp hala güzel der...

1|1
    0|0
    • Çok doğru 👍🏽

• @Hayatagülümse38 sonra biz erkekler bu kiz bu adamla nasil geziyor diye dusunuyoruz😂sonuc ortada

• @Hayatagülümse38 o kızı görmüştüm yanlış hatırlamıyosam esmer ve normal yüz hatlarına sahiptir ama bu kız öyle değil bak sadece sol fotoyu bakıp söylüyorum müthiş bir ten rengi var sarımsı buğday burnu çok güzel dudakları şekilli kalingi tam ideal alnı falan bombeli uyumlu bir yüzü var

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...