Beden hocamın böyle davranması normal mi sizce? neden böyle davranıyor?

arkadaşlar beden hocam çok samimi , öğrencileri ile iç içe , konuşkan , sürekli güler yüzlü bir insan. bende biraz çekingenim. derslere felan katılamıyordum pek. sürekli beni takdir ediyor. gülümsüyor. belkide çekingen olduğum için beni açmak istiyor ama bilmiyorum. o kadar da çekingen değilim. aşırı bir çekingenliğim yok. sıkıntım olduğu zaman açıkca söyleyebiliyorum vb. neyse , geçen hafta bahçede dolanıyordum. yanındaydım. birden beni gördü ve '' naber '' dedi. bende '' iyidir hocam sizden naber '' dedim. '' iyiyim. sen iyisin demi? '' dedi. '' evet. '' dedim. '' kendine gel biraz , hareketli ol tamam mı? '' dedi. ve o müthiş cümle... '' beni özlediğini söyle '' dedi. bende başımı salladım. ve benimle konuşurken omuzuma dokunuyor , fiziksel eğilimde bulunuyor. bunu her öğrenciye yapıyor. samimi birisi , sanırım bundan kaynaklanıyor. ancak çok fazla samimi. bugün koridorda yürüyordum. ben gördüm ama görmemezlikten geldim. sonra o beni gördü ve beni görünce yine yüzünde bir gülümseme oluştu... '' nasılsınız? '' diye sordum. '' iyidir , senden '' diye gülümsedi. öyle konuşup gittim. sizce neden bu kadar samimi? iyi niyetli mi? benim hakkımda ne düşünüyordur? derslere fazla katılım göstermesem bile ve azcık çekingen olduğum halde neden beni bu kadar önemser ki bir insan? siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
güncel

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...