Beden hocamın böyle davranması normal mi sizce? neden böyle davranıyor?

arkadaşlar beden hocam çok samimi , öğrencileri ile iç içe , konuşkan , sürekli güler yüzlü bir insan. bende biraz çekingenim. derslere felan katılamıyordum pek. sürekli beni takdir ediyor. gülümsüyor. belkide çekingen olduğum için beni açmak istiyor ama bilmiyorum. o kadar da çekingen değilim. aşırı bir çekingenliğim yok. sıkıntım olduğu zaman açıkca söyleyebiliyorum vb. neyse , geçen hafta bahçede dolanıyordum. yanındaydım. birden beni gördü ve '' naber '' dedi. bende '' iyidir hocam sizden naber '' dedim. '' iyiyim. sen iyisin demi? '' dedi. '' evet. '' dedim. '' kendine gel biraz , hareketli ol tamam mı? '' dedi. ve o müthiş cümle... '' beni özlediğini söyle '' dedi. bende başımı salladım. ve benimle konuşurken omuzuma dokunuyor , fiziksel eğilimde bulunuyor. bunu her öğrenciye yapıyor. samimi birisi , sanırım bundan kaynaklanıyor. ancak çok fazla samimi. bugün koridorda yürüyordum. ben gördüm ama görmemezlikten geldim. sonra o beni gördü ve beni görünce yine yüzünde bir gülümseme oluştu... '' nasılsınız? '' diye sordum. '' iyidir , senden '' diye gülümsedi. öyle konuşup gittim. sizce neden bu kadar samimi? iyi niyetli mi? benim hakkımda ne düşünüyordur? derslere fazla katılım göstermesem bile ve azcık çekingen olduğum halde neden beni bu kadar önemser ki bir insan? siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
güncel

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senin durumunu bilmem de; hayatımda tanıdığım beden eğitimi öğretmenlerinin, bilhassa biraz yaşça olgunların çoğunluğu sapıktı. Hatta o kadar durum vahimdi ki; bazen linç edilmelerine denk gelip, maç izliyor gibi izledik arkadaşlarla... Garip dimi? Gördüklerimden sonra dua etsinler o linçlere katılmadım; bazıları hakikaten sıkıntılı. Bilhassa bu bölümü seçenler dahi var...

Her neyse, siz mesafenizi koruyun; herkes bir olacak diye bir kaide yok; kardeşime dahi öğüdüm dikkatli olmasıdır. İnsanları bir çırpıda anlayamıyorsunuz, ve dikkat etmek gerekiyor. Zaten o bir öğretmen ve siz bir öğrencisiniz; merhaba-merhaba , bitti. Eğitimcilerin örnek olmaları , ve de mesafeyi korumaları her daim ''şart''tır. Belki de iyi biri, siz dikkatli olun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnanmayacaksın benim okulumda da hocana benzer hatta daha fena bir adam var, İngilizce öğretmenim. Dışarıdan baksan öğretmen olduğunu aklının ucundan bile geçirmezsin. Evli ve bir kızı varken kızlarla o kadar yakın ki, kabul etmeliyim ki yakışıklı ve genç, okuldaki bütün kızların ilgisini çekiyor benim hiç hoşuma gitmiyor bazen benim de yanıma gelip yakınlaştığı çok oluyor, sıram boşken gelip oturuyo birşey diyemiyorum, ben yazı yazarken gülümseyip izliyor omuzunu omuzuma bilerek değdiriyor ve daha fazlasını yapmaya çalışıyor ama izin vermiyorum. Öğretmenler de saygıları ve ağır başlı olma yönünden bize örnek olmayacaksa kimse olmasın

1|1
    0|0
    • Bence bu tipler şikayet edilmeli, varsın gözleri korksun; yarın bigün birine zarar vermelerindense en azından bilirler yaptıkları dikkat çekiyor ve aslında onlar örnek olmalılar.

Erkekler Ne Diyor 6

• seni dinleyince sıkıntı var gbi ama görmeden yorum yapmak yannış olur tanımadıgımız bilmediğimiz birini karalamak dooru olmaz

1|0
    0|0
  • normale olabilir ama sen yinede mesafeni koru niyetini bilmiyorsun e senide tanımıyoruz.. artık kız öğrenciler öğretmenlerinden şüphe eder hale gelmiş. kötü birşey kim haklı haksız bilemedim..

1|0
    0|0
  • bu adam yakında seni siкer

1|1
    0|0
  • beni özlediğini söyle ne ya başkasına karşı böyle davranmıyosa garip bişey

1|0
    0|0
    • tam olarak '' sizi çok özledim hocam de , konuş benimle. '' dedi. beni özle demesinin arasından bir fark yok bence. çok garip.. taktım o cümleye zaten neden öyle dedi diye. şimdiye kadar bir tane öğrencisine beni özle deydiyse samimiyetindendir ama koskoca sınıfta bana taktı diye düşünüyorum. herkes ile samimi ve cana yakın ama fazla cana yakın sanki...

• insanın ne olacağı belli olmaz. neler olmuyor ki şu dünyada. yaşıtça küçüklerden de hoşlanabilir kim bilir...

• doğru bizim okulda da olmuştu 40 yaşındaki hoca 16 yaşındaki kıza mesaj çekmişti mahkemelik oldulardı senin hocan da öyle olabilir ama belki de iyi niyetlidir seni küçük kardeşi olarak görüyodur

• Yaşam alanında ki insanlara değer veriyor işte bu kadar...

1|0
    0|0
  • Akşama geleyim desen sker seni o kdr diyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• diğer yazdıklarının hepsi normal şeyler bence. sadece "beni özle" demesi garip, çok garip...

2|0
    0|0
  • Yarısından sonrasını okumadım liseli hayalleri

1|0
    0|0
  • Beni özle mi? Ailene söyle bence bilmeleri gerek. Ailen bilmeli. Her şeyini.

1|0
    0|0
    • tam olarak '' sizi çok özledim hocam de , konuş benimle. '' dedi. beni özle demesinin arasından bir fark yok bence.

• Bence senden hoşlanıyor ya da başka şeyler burada söylemen fayda etmez yakınından birinin haberi olması lazım en azından. Lütfen dinle beni.. Pişman olma sonra.. Samimi biri olduğundan da olabilir başka bir şey de. İnsanlara güven olmuyor işini sağlama al. En güvendiklerinden kazık yemiş biri olarak sana bunu söylüyorum. Daha fazla kimse üzülsün istemem umarım sözlerimi dikkate alırsın..

• Öğrencileriyle ilgilenmesi cok normal. Bu beden öğretmenleri de ilgilense suc ilgilenmese suc he.

1|0
    0|0
    • '' beni özlediğiniz söyle '' nedir? ?

• Adam esprili bir adam , guler yuzlu. Neden art niyetli dusundugunuzu anlayamadim. Ben de ogretmen olsam ogrencilerime beni cok ozlediniz biliyorum derim ya da bunun turevi seyler.

Yükleniyor...