Namus için işlenen cinayet hakkında ne düşünüyorsunuz?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, bir huzur evinde kış aylarında kalorifer görevlisi, yaz aylarında ise yemek servisi yapan M. B. (39), çocuğu hasta olduğu için işten erken çıktı. M. B. eve geldiğinde, iddiaya göre aynı huzurevin de çalışan temizlik görevlisi eşi S. B. ile yine aynı huzurevin de temizlik görevlisi olan Ali Ş.'yi çıplak yakaladı.

Gördükleri karşısında şoke olan M. B., mutfaktan alığı bıçakla evli ve 2 çocuk babası Ali Ş.'yi vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. M. B. olay sonrası evden kaçarken, bir çocuk annesi S. B., durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Ali Ş.'nin hayatını kaybettiğini belirledi.

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Valla hiç kimse için katil olmaya değmez diyorum ben. Sonuçta adam cezaevine giricek. Kadın gene keyfine bakıcak. Hemde bu sefer gizli saklı değil. Çünkü eş zaten hapiste basılma ihtimali yok :) Akıllı olmak lazım bazen :)

0|0
    0|0
    • ne yapmak gerek peki?

• daha iyi bir fkir , ibret'e alem olsun diye sokaklarda dolaştırırdım ikisini. sonra onları öyle bırakır giderdiç

• EİG için teşekkür ederim 😊 😊 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden de cahil bir toplumduk.
    Şimdi de cahil bir toplumuz
    ileride de cahil bir toplum olacağız.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Cinayet hiçbir şeyin çözümü değildir.
    Bende çok büyük bir ihanet yaşadım. Eşimden/sevgilimden vs değil söylemeye bile utanıyorum. Öğrendiğimde itiraf ettirince bende gidip mutfaktan bıçak aldım cinayeti düşündüm ama aklıma daha güzel şeyler geldi vazgeçtim irademi kaybetmedim "canı veren Allah alır. Hem ben daha çok gencim işim gücüm de var elimde çok şükür, önümde güzel bir hayat var, kötü alışkanlığım yok çok şükür sağlığım yerinde, neden değmeyecek kişiler için kendimi gençliğimi iş hayatımı geleceğimi yakayım?"

1|0
    0|0
  • mb şb kas fg hiç sevmiyorum böyle birşey okumayı ya.

0|0
    0|0
  • 1 hiçbir şey için insan öldürmeye değmez
    2 madem öldüreceksin kadını da öldür tam olsun

0|0
    0|0
  • olan yine çocuklara olmuş

0|0
    0|0
  • adam serbest kalmalı

0|0
    0|0