Fikirlerimi söyleyemiyorum. boğuluyorum?

herkes farklı olduğumu düşünüyor. hiçbişey söylemememe rağmen. ya bazen hiçbir şey yapmayıp sadece etrafı izliyorum ve kendimi çok yalnız hissediyorum. kimse anlamıyor beni. buraya ait değilmişim gibi hissediyorum. düşündüklerimi söylemiyorum, birikiyor susuyorum sanki boğulacakmışım gibi hissediyorum. sıkıldım artık ya. ne yapacağım :( benim gibi olan yok mu? yalnız mıyım ben? buraya ait değilmiyim. hep böyle susacakmıyım? susmazsam tepki mi göreceğim? :'(

Güncellemeler:
güğğnncellll

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• fikirlerini herzaman söylemelisin... seninde bu hayatta birşeyler yapabileceğini düşüncelerinin olduğunu bilmeli karşındaki

1|0
    0|0
    • anlamıyorlar ya. eziyorlar. korkuyorum söylemekten. sürekli müslüman olmadığını sakın ağzından kaçırma diye düşünüyorum

• ya kadın hakkımda bişey bilmiyorki, niye öyle dedi nerden biliyor anlamadım. tek anladığım çevremin cahil insanlarla çevrili olduğu. bıktım ya

• kimseyle ne din ne siyayet paylaşma ayrıca tartışmada... sen kendi dinini yaşa... bize göre son din islam biz buna inanıyoruz... olması gerekende bu ama inançlara da kaygımız var illaki bu olacak dieyemeyiz...

En İyi Kız Görüşü

• bana yazabilrisin bnde boyleydm bıraraa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sonu ne olursa olsun insanlar sana ne tepki verirse versin susma konuş. İçinden geçenleri fikirlerini düşüncelerini söyle. Kendini ifade etmekten korkma

1|0
    0|0
    • ne olursa olsun mu? :'(

• İyi sen bilirsin sen böyle boğulmaya devam et

• offf :'(

• her şekilde tepki göreceksindir.. biriktirdiklerini çıkarmak rahatladır en azından..

1|0
    0|0
    • üzerime geliyorlar :'( ya bugün küçücük bişey söyledim. sırf sorun çıkarmasın diye kıvıra kıvıra sordum sorumu. ve bana ''kafa yapını anlamıyorum, şu kızı anlayan varmı'' dendi. kızdılar falan

• farklı insanlar görmek güzel

• teşekkürederim.. farklı insanları görmek gerçekten güzel.. her nekadar toplum içinde kabul görmesede..

• Kim diyor sana sus diye konuş rahatla

1|0
    0|0
  • boş konuşmaktansa susmak iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok bendensin. Hiç konuşmadığım halde fikirlerimi belirtmediğim halde benim yetenekli olduğumu düşünen öğretmenlerim var, göstersem ne olacak diyorum bazen. Biz İçine kapanığız sadece kabuğumuzu kıramıyoruz :/

1|0
    0|0
    • yetenek değil ya. sadece düşünce ve bakış açım farklı

• bugün küçücük bişey söyledim. sırf sorun çıkarmasın diye kıvıra kıvıra sordum sorumu. ve bana ''kafa yapını anlamıyorum, şu kızı anlayan varmı'' dendi. kızdılar falan. ve bugün düşündümde bunda bile böyle tepki aldıysam kim bilir herşeyi anlatırsam ne olur

• Düşüncelerin neler? Sana tam manasıyla yardımcı olabilmem için bilmem gerek çekinirsen özelden yaz, sana yardımcı olmak isterim.

• bu sıkıntını burada ki insanlara anlatarak bişey kazanamazsın ben de benzer durumdayım ve psikoloğa gitcem çare bu

1|0
    0|0
    • o kadar kötü durumda olduğumu düşünmüyorum

• ben bazı dertlerime burda çözüm buldum.

• O kadar büyük sıkintin olmadigini mi düşünüyorsun? Valla iyimis baya küçük bir sıkinti

Yükleniyor...