Toplum İçinde Ağlayan Biri?

Ağlayan birini gördügünüzde onlar hakknda ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
bu cevaplardan snra bugun kendimi tutamayp agladigm andan utaniyorum :/

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Toplum içinde ağladın diye utanma bence. Bazen insan tutamaz kendini. Gülmek kadar normal oysaki. Bende bazen tutamam kendimi. Öyle yaşlar kendiliğinden gelir. Kim ne düşünürse düşünsün. Kimin neye kırılıp üzüleceğini kimse anlayamaz. Ağlayan birini gördüğümde yaklaşamıyorum genelde. Çekingenim insanlara yaklaşırken ama içimden de geçen sadece sanırım bir derdi var umarım atlatır olur...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yanlarına gidip ne oldu diye sorarim hep. Çünkü yalniz aglayan insanlar toplum arasinda agliyorsa sıkıntı büyük !

1|0
    0|0
    • ne alaka yapmacikla insan duygularıni gizleyemeyebilir bu dogal bsey

• kusura bkma hatlar karıstı braz :D

• Önemli değil :D

• Çesitli şeyler.

0|0
    0|0
  • ne oldu acaba diye düşünmeden edemem yerine bir sigara yakar geçerim

0|0
    0|0
  • Bir kaç kez denk geldim. Oturup konustum ve çok iyi dostluklar edindim.

0|0
    0|0
  • Cocuk veya hic toplum icine girmemis derim

0|0
    0|0
  • üzülüyorum bende onun gibi acaba ne derdi var diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Pasif

0|0
    0|0
  • yapmacık olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • Ağlayan kişileri sevmem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• çok şimarık ve çocuksu güçsüz derim. ben de çok sulu gözlüyümdür hemen alınır ağlarım ama herkesin içinde değil kendimle başbaşayken

0|0
    0|0
  • Toplum içinde ağlayan birini gördüm mü hatırlamıyorum ama yapabileceğim bir şey yoksa göz temasında bulunmamak için yere falan bakardım sanırım rahatsız olmayıp ağlaya bilsin diye :/

1|0
    0|0
    • bu cevabi beklyodum iste agladgmda göz temasi kurulmasndan rahatsz oluyorum :/

• Göz teması normalde de kurulmaması gerekir. Hani bunu bilmeyenler varsa bari ağlarken bakmasınlar :D

• Cok uzulurum

1|0
    0|0
  • Bir kaza gecirmedigi surece YAPMACIK

0|0
    0|0
  • Ne zaman öyle kalabalık yerlerde bişey olsa ağlayasım gelse bir arkadaşımın lafı geliyo aklıma. "Ağlayacaksan eğer ya benim yanımda, ya da tek başına ağlayacaksın." :) insanlar zayıf yanını görmesin boşver

0|0
    0|0
  • Ağlamak anormal bir şey değil. Bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Herkesin kendine göre bir derdinin oldugunu

0|0
    0|0
  • ortama göre sebebini sormak isterim belki yardımcı olabileceğim birşeydir

0|0
    0|0
  • Benim en hassas noktam daha önce ağlamadım yapamam bunu herkesin merakı önyargısı ve sulugöz olmak gibi eksileri var

0|0
    0|0
  • Duygusunu kontrol edememiş insan yani ne düşünem

0|0
    0|0
  • Benim gibi biriyle konuşmak istemeyecek bunu biliyorum hiçbir bok olmamış gibi devam ederdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...