Evlilikte kızın erkeğin annesiyle aynı evde yaşama durumu?

Şimdi sevgili arkadaşlar babamı kaybettikten sonra annemle baş başa kaldık. Bir ablam var evli. Psikolojik açıdan kendimi inanılmaz huzursuz hissediyorum. Mayısta 29 yaşında olacağım. Şimdi gelecekte evleneceğim insanın annemle kalmasından yanayım. Aynı evi paylaşmasından yani. Kaldığımız daire kendimize ait. Annem zaten emekli kadın. Babamın üzerinden de maaş almakta aynı zamanda. Birtakım kredi borçlarımız var evle ilgili. Zamanla onlarda son bulacak. Şimdi biliyorum ki birçok kız ayrı evde yaşamayı istiyor. Bazıları da annene yakın bir ev tutarsın diyecek. Benim düşünceme göre kiraya çıkmak mantıklı gelmiyor. Hazır evi bırakıp gitmeyi istemiyorum. Annemi bir başına bırakıp üstüne birde kiraya çıkmak saçma geliyor. Avantaj ve dezavantajları düşündüm bayağı. Şimdi eşin çalışsa çocuğa bakacak annem var. Evle ilgili bütün işleri annem kolaylıkla yapabilir. Eşyaların çoğu yeni evde. Maddi konudan da aşırı bir rahatlama olur. Annemle eşim arasında dengeyi kolaylıkla sağlayabilirim. Demem şu ki bayanlar aranızda şu anlattığım durum ölçüsünde fikirlerinizi merak ediyorum. Olumlu yorumlara ihtiyacım var aynı zamanda. Bir erkeği sevseniz bu konuda fedakarlık yapar mıydınız? Bu arada erkeğin annesinin iyi biri olduğunu bildiğiniz ve güvendiğiniz vakit düşünceniz ne olur? Onuda ekleyeyim. Kızlarda kaynana korkusu oluyor genellikle.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yinede olmaz

0|0
    0|0
  • her ne kadar inkar etselerde bir cok kadin icin bosanma sebebi ozellikle yabanci kadinlar icin yani yapmayin boyle seyler

0|0
    0|0
    • Yorumunu daha açık bir şekilde yazabilir misin? Hemen boşadın birilerini. :D

• sana ezik kadinlar yarasir ancak yanliz sana kotu haberim var ezik kadinlar azaldi yani zor bulursun :D :D :D

• bunlar gercekler her ne kadar hosuna gitmediyse boyle ezik

Erkekler Ne Diyor 1

• en basta bunlari o kisiyle konusmalisin, ondan sonra evlilik yoluna girmelisin. Bircogu kabul etmez. Özellikle yeni nesilin burnu 5 karis havada. Makarnadan baska yemek bilmezler ama illede ayri ev olsun derler.
    Hadi diyelim kabul etti, peki annen edecekmi? Malum böyle durumlarda o insanlar kendini siginti gibi hisederler. Yani ne bileyim zor bir durum. Bu durumu birde karsi tarafta oldugunu düsün, yani farzetki kizda annesiyle kalyior ve oda annesini birakmak istemiyor. Sartlarda ayni oldugunu hesap et.
    Ozaman nasil olacak? bir hafta orda, bir hafta bu taraftami kalacaksin? :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...