İş yerine ulaşımı nasıl yapıyorsunuz? Alternatif ne önerirsiniz?

Merhaba,
Evimden 12 km uzakta çalışıyorum, doğrusu arabayla gitmek trafik park yeri derken çok daha sıkıntı oluyor. Otobüsle gidiyorum şu anda çok ekonomik ve 20 dk sürüyor ama yaz günü sıcak otobüsü kaçırma sıkıntısı derken çok can sıkıcı oluyor..

Bisiklet denedim ama ter kokusu olduğum ortama hiç uygun değil köklü bir firmada devamlı çalışanlar ve müşteriler ile toplantılar ile iç içeyim.

Alternatif bir yöntem ne önerirsiniz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• 600'lük motor ile bağırta bağırta keyifle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 13

• Tek kişilik otomobil var sanırım.
    Haja gibi bir ismi vardı.
    Araştır istersen.

0|1
    0|0
  • En güzel alternatif bisiklet.

0|0
    0|0
  • elektrikli bisiklet senin sorununa çok daha iyi bir çözüm olacaktır sanırım. Park yeri sorunu, ter kokma sorunu geç kalma sorunu en aza inecektir. Ulaşım maliyetinin ne kadar düşeceğini söylemiyorum bile. Ayrıca elektrikli bisiklet için bildiğim kadarıyla ehliyette gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • Mertobüs

0|0
    0|0
  • Motosiklet tavsiye ederim. Ben yazın her gün 35 km gidip geliyorum. kışın servis var.
    Bisikletteki gibi terlemezsin hem.

0|0
    0|0
    • Yukarda verdiğim cvp var motorla ilgili alırsam düşük bişey almam oda araba parası demek gene :)

• Düşük bütçeli bir motor alabilirsin honda 150 cc felan. 3 ya da 4 bin tl ye mal olur sana. Ama trafik derdi , otobüs bekleme derdi , terleme derdi , park yeri derdi yasamazsin. En önemlisi zamandan kar edersin. Kask yelek gibi ekipmanları kullanmayida ihmal etme. Detaylı konusmak istersen mesaj at yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • Uzun süre motor kullandım, gidipte 150 lik bir cihaz almam işte kendimi biliyorum :)

• Motor tecrüben varsa 250 lik al 600 luk felan girme sakın o işe gidiş geliş vasıtası olmaktan çıkıyor artık , aksiyon sahneleri girmeye başlar işin içine 😂

• Motorsiklet.

0|0
    0|0
  • Ben motosikletle gidip geliyorum

0|0
    0|0
  • Motosiklet al.

0|0
    0|0
    • Motor ehliyetim var aslında bayadır aklımda ama gidipte düşük cc bir şey almak istemiyorum. Ozmanda fazla pahalı oluyor :) kim istemez yamaha bolt :)

• ben arabayla gidiyorum mecburi

0|0
    0|0
  • Arabamla.

0|0
    0|0
  • servis.

0|0
    0|0
    • Çalıştığım yerin servis gibi bir durumu yok :) zira herkezin arabası var nerdeyse ve vardiya sistemi var

• Elektrikli scooter veya motosiklet alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...