Kizlar otobüste bir adamı dövmüş ve cezasız kalmıs neden videolu?

Tacizci deniyor adamcağız icin görüntülerde. öyle birsey yok ama ben en kötüsünden konuşacağım diyelimki en adi şerefsiz bir tacizci bu adam.. sen adamı yakalamişsin zaten adam karşilık dahi vermiyor vuramazsiniz zaten polise teslim ediyorsunuz kacmiyor etmiyor ne hakla döversin sen? heleki tacizi görmeyen o şapkalı kız senin o tekmenin aynisini sana atsinlar ve atanlarda cezasiz kalsin inş.. arkdaşlar tacızciler kadin olsun erkek olsun en ağır cezayi alsin ben bunu herkesten cok isterim ama kendi cezasini herkes veremez heleki gözünle gormeden galyana gelerek asla. birine vurmazsin vurursanda senide iceri tikmalari gerekirdi ama adalet. duygusu göremiorum burada..

Güncellemeler:
yok mu yorumu olan
Hicmi fikir yok

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok iyi yapmışlar helal olsun

0|0
    0|0
    • Benide göz ile taciz eden bir suru kiz vqr gidip tokatlayimmi simdi onlari bende? Sen ne bicim. konsuyorsun T. C yasalari bunlar o kizlarida al ve cik. git ulkemizden isine gelirse burda kafana gore. adam dovemezsin

• Iyi gene dovmusler ben olsam anasini giberdim

0|0
    0|0
    • Senin öyle bir hakkin yok önce haklarini bil.. ozman senide iceri atardi polis buna razi olurmusun?

• Böyle adaletsizlikten nasilda besleniyorsunuz dimi ama bakalim. Allahin adalaetinde nasıl . kurtulcaksiniz haram zikkim. olsun tüm kadinlara haklarim bin bir türlu belalar eksik olmasin basinizdan

• la tamam uzatma a q haklısın dedık yaylan

Erkekler Ne Diyor 1

• Linç kültürü denen şey bu işte.

0|0
    0|0
    • iyide o şapkalı kız varya arkası dönük hiçbirşeyi görmüyor tekmeler savuruyo

Yükleniyor...