Ya beğendiğim adamla oturup konuşunca kafam uyuşmuyor bir şekilde soguyorum eliyorum ya da tipi içime sinmiyor?

Yaşım daha 23 aslında
Yani gencsin ne acelen var hesabı yapabilirsiniz

Fakat endisem şundandır
Hani ben daha bu yaşta 30-35 yaşındaki insanların seciciligine sahipsem bu iş sıkıntı yaratır bana yaş ilerledikçe
Ki simdiden başlıkta belirttiğim gibi yaratıyor

İlla bir derinlik arıyorum o adamda
Kimini tipinden itiyor
Kimi çok yakışıklı ama kafa yapısı itiyor beni
Kimi her ikisi iyi ama mesleği itiyor

Nasil torpuleyecegim bu huyumu acaba
Büyüklerimizden öneriler var mı?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Törpülemek zorunda değilsin. Sevgi arayarak bulunmuyor zaten. Yaşanmışlıklar önemli.

Fikirlerini ve hayata bakış açısını beğendiğin birisiyle karşılaştığında diğer kusurlarını (sana göre) görmeyebilirsin. 😊

1|0
    0|0
    • Dün gece bir arkadaşla ( ks den )

Senin bahsini eetmistik
      Yorumları çok iyi Filan falan :)

Kulakların cinladi mi?

Tesekkurler yorum icin

• Hayır çınlamadı ama çok naziksiniz. Teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 9

• Tek olgun sen değilsin. Tamam gevşek gevşek üniversitelilerle uğraşma daha adult yerlerden insanlar bulmaya çalış. Kitaba meraklı insanlar bence sana uyar. Gidip vampirli öcülü kitap okuyan ergen zihniyetliler tabiki değil. :)

1|0
    0|0
  • Sen evlenemezsin.

1|0
    0|0
  • onerim yok bende oyleyim cunku ama dusunce yapin dogru secici olmayan gecici olur hayatini paylasicaksin kolay olmamali zaten

1|0
    0|0
  • sen evde kalırsın bu kafayla :D

şaka bir yana ilk önce seviyor muyum diye bak zaten sonra gerisini önemsemezsin

1|0
    0|0
    • Sevemiyom o özellikler uymadan

• o zaman hiç sevmemişsin demektir. ya da hala daha beyaz atlı prens masalının etkisinden kurtulamamışsın. aşkı sen seçemezsin şu özelliklere sahip olacak diyemezsin aşk gelir seni bulur karşına ne çıkacağını bilemezsin ama genelde hayal ettiğinin tam tersi olur.

• dört dörtlük bir insani hicbir zaman bulamazsin. Miutlaka birsyelerden ödün vermen lazim

1|0
    0|0
  • Aslında seçilik daha çok kücük yaşta olur. Belli bir süre sonra biri olsunda ne olursa olsun dersin

1|0
    0|0
  • Zor bulursun sen

0|0
    0|0
  • bir çay içelim o arada konuşuruz bunları

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...