Nasıl doğru insanı bulabiliriz?

Nasıl doğru insanı bulabiliriz?
Merhaba arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum. Elbet aramızda sevgilisi olup mutlu olanlar ve aldatılıp terkedilen artık asla hayatıma kimseyi almıyacağım diyenler vardır. Ama şüphesiz bende terkedildim ve mutsuzum. Tabiki mutluluk sevgiliden ibaret değildir ama birine birşeyler danışmak biriyle sohbet etmek insan gezmek eğlenmek birşeyler yaşamak hayatını paylaşmak ister. Fakat insan bunları herkezle yaşayıp ayrılıp bir başka kişiyle tekrar tekrar deneyerek doğru insanı bulmaya çalışır. İşte ben artık denemek istemiyorum ve bulduğum kişi ile tamamen hayat sürdürmek istiyorum. Şüphesiz bunu okuyanlarda da böyle fikirler mevcuttur ama işlev yoktur hemen sever hemen sıkılır. Neyse asıl soruma geliyorum. Pekala doğru insanı nerede aramalı ne yapmalı nasıl karşılaşabilinir fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında doğru insan kimdir? sorusunun bir cevabı olduğunu sanmıyorum. Ya da o kişiyi elimizle koymuş gibi bulabilmemizin bir formülü olduğunu düşünmüyorum. Bu biraz şans biraz kaderdir. Sadece şu var. Eğer insan kendi hayatına, düşüncelerine, yaşam tarzına, zevklerine hitap eden insanlarla karşılaşmak istiyosa kendi yaşantısına paralel ortamlarda bulunarak bunu mümkün kılabilir bence. En azından çok uç ya da kendiyle alakasız insanlarla karşılaşma olasılığı düşer. Bazen de tek bir hareketten bile sana hitap edip etmediğini anlarsın. Bazen de tam tersi. Dediğim gibi sonuç itibariyle bu biraz şans meselesi.

0|1
    0|0
  • Dogru insan diye birsey var mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...