Tutucu bir ailedeyim nasıl buluşcam?

Biriyle buluşcam. 5 dakika yakınımdaki ilçede oturuyor. Cafe sahibi kendisi cafeye falan giderim ilk buluşma olcak 2 yıldır tanımama rağmen. Annem ama çok uyanık biri çok tutucular normal erkek arkadaş bile olamaz bikere kendi ilçemde olmaz herkes tanıyor benii kimin kızı olduğumu falan biliyolar dışarı çıkan biri değilim zaten hep evdeyim Allahın hergünü evdeyim evet bunalıyorum. Ne uydursam da dışarı çıkıp yanına gitsem. Mutlaka en yakın arkadaşım yanımda olmalı. Ve haftaiçi olmalıkii en iyisi hastane yani arkadaşım için gittiğimi demek. Başka ne bahane olur? hep bu yakın arkadaşımla dışarı çıkabiliyorum oda zar zor ve telim yok yani arayınca onu arıyo hep napcamki arayınca benle konuşması lazım. Bu arada yakın arkadaşım evimin arkasında oturuyo 1 dakikalık yol yani napayım uyanık annem için akıl verin?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sakınan göze çöp batarmış. Başına bir iş gelir ben sana söyleyeyim. Annenden habersiz iş yapma

0|0
    0|0
    • Hep onlardan habersiz buluştum ve başıma bişey gelmedii

• Şu an boşuna soruyorsun o zaman. Git buluş madem. Daha önce buluştuysan biliyorsundur yapman gerekenleri

• Amaa artık işe yaramyıo

En İyi Kız Görüşü

• tatlım benim annem senin annenden emin ol ki uyanıktır ve babam da uyanık bende çok önemli bir ailenin kızıyım ve oturduğum ilçede de ildede beni tanımayan yok gibi gibi ki bende konuştuğum kişiyle buluşamıyorum ama çok abartma o kadar da tutmlu olamazlar annene biriyle konuştuğunu söylemelisin daha iyi olur bu senin için ya da baban seni anlıyosa güzelce dinliyosa tam bir baba kızsanız babana söyle tabi yaşına bağlı illaki sevgilin olucak ama ilk önce güzelce konuşmalısın yani bende az çok senin durumundayım dediğim gibi yap hayatım :)

0|0
    0|0
    • Sen benim yaşadıklarımı bilmiyosun inan ve emin ol benm 2side aşırı uyanık bunlardan uyanığı yoktur onları başlarda uyutuyodum oda tabi benim tecrübem yoksa sıradan biri olsa yapamaz bunlarla baş edemezz söyleyeyimde gebertsin beni 2side hergün bişey olmadığı halde aman biriyle konuşma seni öldürürüz bidaha dayanamayız böyle acıya diyolar

• Şimdi kamerada ilk defa görüşcz

• hmm iyi şanslar canım

Erkekler Ne Diyor 2

• Cocuk musunuz anlamadimki.

0|0
    0|0
  • Annen uyanık değil sen aptalsın

0|0
    0|0
    • Canımmm benm annem aşırı uyanık bende profesyonelim ama biyerde patlak verdi ben profesyonel olmasam bunca zaman onları uyutamazdım 1 sevgilim bile olmazdı 4 tane oldu ama

• sen hangi şehirdensin ya urfa falan mı

• Trabzon

Kızlar Ne Diyor 1

• Annem de uyanık ama ben uyuttum her türlü yani

0|0
    0|0
    • Canım bende uyuttum yıllarca ama sonradan öğrendi patlak verdii bana güven 0 sen nasıl yaptın

• :D Bende belki evlenirim tanıyıp sonradan belki evlenlcek adam

• 😊😊

Yükleniyor...